hyvä et asia tuli selväksi. Hän pitää naisella sinisistä hiuksista
en kelvannut hänelle. hän tykkää sininistä hiuksista
19
713
Vastaukset
- Anonyymi
Makuasioita.
- Anonyymi
juu ite en tykkää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
juu ite en tykkää.
Hyvä kai?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hyvä kai?
juu hyvä et tuli selväksi jo alussa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
juu hyvä et tuli selväksi jo alussa
Nice.
- Anonyymi
Se on tämä intersektionaalisten twitter-feministien trendiväri tällä hetkellä.
- Anonyymi
En usko, että kaikki ovat kuiteskaan feministejä.
- Anonyymi
Eli joku jätti sinut ja nyt seurustee siniseksi värjänneen kanssa, ja suhteenne kaatui mielestäsi siihen.
- Anonyymi
Tämä! Damn, mikään ei ole niin turn off kuin katkera nainen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä! Damn, mikään ei ole niin turn off kuin katkera nainen.
Ei, en todellakaan ole katkera.
Ihan sama vaikka olen turn off.
Haluan et hän on onnellinen eikä hän jättänyt mua. Mutta ymmärrän et hän ei voisi pitää minusta koska hän pitää naisista jotka on rohkeita ja pitää myös sinisistä hiuksista.
- Anonyymi
Te muijat ette tajua, että se piilotettu loukkaus.
Sininen tukka on ilmaisu sille, että hän ei pidä susta.
Suksi vittuun.- Anonyymi
ai no jos suoraan ei voi sanoa niin ei olis oikea ihminen mulle.
Mulla ei ainakaan ole koskaan mikään tarve loukata ketään. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ai no jos suoraan ei voi sanoa niin ei olis oikea ihminen mulle.
Mulla ei ainakaan ole koskaan mikään tarve loukata ketään.Naisena yritti mutta ei malttanut mieltänsä.
Et ole ruudinkeksijä koska et itse ymmärtänyt. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Naisena yritti mutta ei malttanut mieltänsä.
Et ole ruudinkeksijä koska et itse ymmärtänyt.en ehkä olekaan. mutta rehellisyys ja suoruus ystävällisesti 👍👌
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
en ehkä olekaan. mutta rehellisyys ja suoruus ystävällisesti 👍👌
Ei silloin parisuhde materiaalia. 😑
- Anonyymi
Hm.. mielenkiintoista 🤔, et ois joku ihminen ketä kiinnostais vain siniset hiukset...🤔 . Ehkä ootte vähä pihalla 😂. Mut no joo, hiekkalaatikkoleikit 😂, sulle ❤
- Anonyymi
Et kelvannut ....🤔. Paljonko vonkasit ? Ja miksi vonkasit ?! Ihan vaan rehellisyyttä itsellesi ? Miksi halusit ?! Rakkaudesta ? Omasta halustasi ? Rahasta ? Piireihin pääsystä ? MISTÄ ???!
- Anonyymi
Itselle on ainakin loppujen lopuksi ihan sama minkä väriset ne hiukset on, muut seikat paljon tärkeämpiä.
- Anonyymi
Hiusten väri on ihan yks hailee.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä881755Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2731638Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2881416Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1731330- 57935
- 50908
- 66894
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em67889Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40881Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48848