Tänään mun yksi urosmarsu tippui lattialle selälleen. Hän on tosi sellainen, että alkaa rimpuilemaan ihan kauheasti ku sen nostaa ilmaan. No oltiin sitte siinä häkin vieressä ja mä käyn polvilleni. Sitten tää marsu rimpuilee väkisin mun sylistä pois ja tippuu. Mitään ei tainnut käydä tai ainakin säikähti paljon. Onko tässä saattanut käydä jotain?
Marsu tippui
Anonyymi
2
245
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattaa varmuuden vuoksi käyttää marsu eläinlääkärissä.
- Anonyymi
Hei! Jos marsusi juo ja syö normaalisti eikä muutenkaan käyttäydy mitenkään poikkeavalla tavalla, todennäköisesti kaikki on kunnossa ja selvisitte pelkällä säikähdyksellä. Seuraa varmuuden vuoksi tarkasti ja ahkerasti muutama päivä marsuasi. Anna marsusi rakentaa sinuun luottamusta ja pikkuhiljaa varovaisesti alkakaa harjoittelemaan käsittelyä ettei vastaava enää toistu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 32329116
Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?542348- 2051711
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien441710Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1571611- 341361
Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta
Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.511128- 1221038
Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex99947Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30942