Hei, olen alle nelikymppinen mies uudeltamaalta ja tarjoan siitosapua naisille joilla ei ole miestä tai oman miehen siittiöt ovat liian heikkoja raskaaksi tulemiseksi.
Minulla on 7 perustervettä lasta, joista 6 on saanut alkunsa ensimmäisestä ovulaatiokierosta ja yksi toisesta. Siittiömääräni on todella korkea, painoindeksini on normaali, en tupakoi, en juo alkoholia tai käytä mitään lääkkeitä.
Tämän lisäksi luovutan spermaa aktiivisesti ja spermastani on tehty Ovumian kautta Analyysi sen tehokkuudesta.
https://www.ovumia.fi/
Ota yhteyttä ja voimme keskustella hedelmöitysvaihtoehdoista. Voin osallistua lapsen elämään joltain osin ja jopa hätätilassa tukea rahallisesti jos näin sovitaan, tai voidaan pysyä täysin anonyymeinä koko prosessin ajan jos näin haluat.
Aihe varmasti naurattaa osaa foorumin henkilöistä, mutta toivon silti asiallisia kommentteja.
Yhteydenotot: [email protected]
Kokenut Siittäjä Tarjolla
Anonyymi
0
834
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad591105- 42861
- 51641
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että315627Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän114604- 51598
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38595- 93590
- 56554
- 65514