Varokaa kyseistä henkilöä,vuokraa pakettiautoa mutta ihan pölö äikä.kehittää uusia sääntöjä,pykäliä koko ajan ja kaikki aina iltaa kohden kun rock housu Tomppa pilvi päähän nousee. Sekopää
Varokaa Tom Stillman
Anonyymi
3
2919
Vastaukset
- Anonyymi
Seköpää tuo Stillman on.Olen nähnyt maksukuitit ja kaveri jättää huoltolaskut ym hoitamatta Maksattaa vuokraajalla nekin. Antaa huoltamattoman auton vuokralle. Saanut joka sentin vuokraajalta eikä reagoi mitenkään.
- Anonyymi
Sama kaveri tämä Stillman näppäilee kitaraa ym. Ei kannata olla tekemisissä,vuokraa rahoitusyhtiön autoa johon ei lupaa. Tykkää käydä taikuissa ja käteistä haluaisi mukaan.
- Anonyymi00005
Tom Stillman on todella hyvä ja innostava kitaransoiton opettaja etäkurssillaan. En tiedä mitään noista muista jutuista, joten en ota niihin kantaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191170
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89874Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18699- 77697
Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat276665- 88653
- 107604
- 27537
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49533Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet107477