Vedätystä ei tule kruunua päähän eikä halpoja hintoja myyjät on kuin sitruunan syöneitä.
K-kaupan mainokset
Anonyymi
13580
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ei väliä kunhan maksat ja häivyt. Tervetuloa uudelleen. Säästän Katumaasturi Teslaan.
Sitruuna on kirpsakka ja terveellinen hedelmä, jossa on runsaasti C-vitamiinia, kaliumia, magnesiumia ja rautaa. Kun yhdistät sen kuumaan veteen, saat juoman, jonka avulla aloitat aamusi taatusti tehokkaasti. Aamulla moni kärsii pienestä nestevajeesta ja siksi veden juominen aamulla on tärkeää.
Näin kertoo itse k-kaupan sitruuna naamari
Sitruuna alentaa kuumetta
Jos kärsit kuumeen kourissa, voit nauttia lasillisen lämmintä sitruunavettä ja pian huomaat kuumeen laskevan. Sitruuna sopii perinteisen flunssan ja tartuntatautien aiheuttaman kuumeen hoitoon. Sitruuna kohentaa kehon puolustusjärjestelmän toimintaa ja alentaa kehon lämpötilaa hikoilua kiihdyttämällä.
Erinomainen aine parantamaan koronatartunnan!
Lisää naama sitruunalla hömpötyksiä
Välttää niitä kauppoja niin ei sitä tulekaan.
Vieläkö Seppälän Cittarissa vartijat kulkee kannoilla?
Ei, ne käyttävät nykyisin koko kengänpohjaa!
Mikä järjenjättiläisen älynväläys
Tavallista kalliimpi ruokakauppa.
Kääntyy kanava kun se teovirne naamalla oleva likka mainostaa k-kauppaa
Se likka on semmonen k-super adhd.
Asiakkaiden erottelemiseksi on oltava kalliimpia ja halvempia kauppoja. Köyhä ei mene K-kauppaan, mikä onkin hinnoittelun tarkoitus. Köyhä menee osuuskauppaan tai Lidliin. K-ryhmässä kauppias voi hinnoittelullakin vaikuttaa siihen ettei hedelmien haistelijat pyöri tiskeillä.