hello!

hello peoples! im britney spears and i wroting this page becouse its a time possible! yore lovely fan! tanks! by: britney spears!
3241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tuskin Britney nyt noin huono enkussa olisi ;)

Äänestä

britney ei puhuis noin huonoo englantii ja tiedoks vaan sinä joka olet kolmannella luokalla ja juuri aloitit englannin että amerikan anglanti on erillaista kuin se jota te siellä koulussa opettelette!

Äänestä

amerikkalaisethan sanoo hi eikä hello!!??ja Britney on jenkki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


britney spears kirjoitti:

hello peoples! im britney spears and i wroting this page becouse its a time possible! yore lovely fan! tanks! by: britney spears!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu