Elämässä epäonnistunut

Anonyymi

Ei olisi voinut pahemmin epäonnistua elämässä Kajaanin takia.

7

109

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tupakka vei sydämen, enkä ole sen jälkeen muuta tarvinnut. Tupakka on ainoa ilo ja nautinto elämässä. Ilman tupakkaa en jaksaisi Kajaanissa.

    • Kiitoksia viestistäsi, kun kirjoitit omasta Itsestäsi ja omasta elämästäsi liittyen elämäsi Epäonnistumisiin, jonka huomaa sinun ILOTTOMUUDESTA. Todellisuudessa, kun Ihminen Iloitsee Syntymästään alkaen koko Ikänsä Päivittäin niin se Kyllä kertoo puolestaan Ihmisestä Todella MAHTAVAN puolen Esim. Ei tarvitse harjoitella Ikinä kertaakaan ja ei tarvitse ohjeita Ikinä kertaakaan ja ei tarvitse neuvoja Ikinä kertaakaan edes Armeijassa vaa Kaikkea mitä teen niin Kaikki Onnistuvat aina Nopeasti ja Helposti Esim. Kaikki Ruoat, Salaatit, Sämpylät, Keitot, Toffee, Kiisselit, Jäätelö jne. ja Esim. Keksin aikoinaan, että CHILIÄ voidaan Laittaa Suklaaseen, jotta saadaan Makuhermot Liikkeelle ja Esim. Keksin SUKLAABANAANIPIRTELÖN aikoinaan. Mummoni Äiti keksi 1800-Luvulla Suosituimman LETTUTAIKINAN j.n.e. Ja se syy, että minulla aina Onnistuu KAIKKI Nopeasti ja Helposti Täysin Harjoittelematta mitä teenkin niin sen Edellytys on ollut se, että ITSENÄISEN Elämän Rakentaminen piti aloittaa jo 2-v. Pikkupoikana ollessani. Olen myös eräässä asiassa Valmistanut aikoinaan täällä Suomessa myös sellaista mihin Yksikään Suomalainen eikä myöskään EUROOPPALAINEN Huippukokki Ikinä Ryhtyisi ja sekin Onnistui Nopeasti ja Helposti ja sitä kehuttiin aivan MIELETTÖMÄSTI ja Epäonnistuessaan se TAPPAA LAPSEN ja myös AIKUISENKIN ottaen huomioon TaustaTerveyden Tila. 5-v. LAPSI kuolee, jos se Epäonnistuu. Japanissa on tapaus, jossa mies KUOLI syötyään tätä Ruokalajia. Se on Maailman Kaikkeista VAATIVIN, VAIKEIN, VAARALLISIN, TYÖTELIÄIN, HANKALIN, PIKKUTARKKUUTA VAATIVA, KOKO OTETTAVA HUOMIOON..LEVEYS..PAKSUUS..SYVYYS..MUOTO..VÄRI ja missä kohtaa sitä paistetaan..öljyt..Lämpötila..milloin käännetään..miten paistetaan..miten kauan molemmilta puolilta j.n.e. Minun Valmistamana se sai Arvosanaksi 4 ja 10 väliltä 11 eli TAIVAALLISEN HERKULLISTA.

      • Unohtui mainita, että Mistä kohdasta niitä Viipaleita otetaan tästä Japanilaisesta Pallokalasta 😉🙃🙂😃😁..sitä Lastaa pitää painaa Kalan päälle n. 1 Minuutin kuluttua Keskeltä..Oikean Lämpötilan tietää Tirisevästä Äänestä Itse Kalan alta..välillä pitää tehdä myös Hajutestejä..käden Sisäkämmenellä tarkistetaan puolestaan Kalan Yläpuolella Lämpötila..ennen kääntämistä Oikeassa ajankohdassa, kun Lasta Painautuu 2-3 milliä kevyellä Painalluksella Kalan päältä niin se pitää kääntää Klo. 5:n kohdasta Klo. 11 Suuntaan. Kääntämisessä saa mennä aikaa 4-5 Sekuntia 😃😉😆🤪🙂


    • Anonyymi

      Mene jodeliin siitä kitisemään.

      • Minkä näköinen sinä olet..Apinan..Norsun vai mikä sinä olet..tällä palstalla olevat Viestit saavat minut aina Nauraamaan, kun te ette osaa yhtään mitään vaikka Harjoittelette ja sittenkään ei onnistu. Varo omaa Itseäsi, ettei Aivoistasi katkea Verisuoni..se tekee Päästä Nykyään joka suuntaan, että ei muuta, kuin Nyki Nyki 😆😁😃😃😁😆😅🤣🤣😂🤣😅😆😁😃😆😆😅😉🙃🙃😉😉🙃🙂😄🤣😆😁😄😆😅


    • Anonyymi

      Aina voi tarjota perspilua niin joku edes hymyilee!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      60
      1128
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      871
    3. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      641
    4. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      315
      627
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      114
      614
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      598
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      595
    8. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      590
    9. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      554
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      72
      542
    Aihe