Tervehdys vaan.
Onko tietoa,mikä kempasvaaran näkötornin tilanne on,kun oli tarkotus lasten kans käydä kahtselemassa maisemia,mutta torniin menevät portaat olivat irrallaan maassa,ja tien vieressä oli kyltti,että yksityisalue. Eikö sinne enää saa mennä,ja onko torni jonkun yksityistä omaisuutta?
Kempasvaaran näköalatorni pois käytöstä???
Anonyymi
3
979
Vastaukset
- Anonyymi
Saman havainnon tein kun olisin vieraitamme käyttänyt tornissa. Onko siinä joku tieriita kunnan kanssa? Jos jostain sorakuormasta kysy ys niin voisin sen kustantaa vai mistä riitä? Antakaa nyt asiallisia vastauksia.
- Anonyymi
Automaatti korjaa väärin, siis mistä RIITA?
- Anonyymi
Jos kunta (=valtapuolue keput) riitelee maanomistajat/ tien kanssa siitä olla hiiren hiljaa. Ei täältä asiallisiin kysymyksiin saa siksi vastausta. Keput ovat arvostelun ulkopuolella, kuten Vladimir P.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2195973
Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m263754- 822597
- 392121
- 331902
- 451868
- 1071775
- 211656
- 271502
Tappajamanne kiinni
Herätys koko Mikkeli! Nyt tietoa kehiin, että saadaan tämä tappaja kiinni!331468