"Haluatko tietää, mistä Suomi puhuu?
Tilaa ilmoitukset suosituimmista keskusteluista - ajoittain saat myös mainoksia yhteistyökumppaneidemme vinkeistä ja parhaista diileistä."
Tuota ihan jatkuvasti.
Kun on kerran sanottu EI, niin miksi ei voida uskoa!
Jatkuvaa saman paskan jauhamista
Anonyymi
5
306
Vastaukset
- Anonyymi
Asiailmoituksia katsoista ja muista vastaavista ei kyllä osata antaa, mutta tuollaiseen sonnan heittoon talikko heiluu jatkuvasti.
- Anonyymi
"504 Gateway Time-out"
Tuota näyttänyt tuneja.
Vaan eipä mitään selityksiä!
Joskus näyttävät sinistä tiiminsä vetäjän kuvaa. Jos aavat kuvan näkyviin, voisivat saada selitystäkin. - Anonyymi
Tänäänkin tunteja kaatuneena. Vain tiimin vetäjän kuva ruudulla.
- Anonyymi
Vastaneljä kertaa tänä aamuna.
Onko joku halunnut?- Anonyymi
Mut ku toi spämmäys on ainut minkä yypee osaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kaksi rikollista
"Molemmat vangitut ovat osoitetietojen perusteella kotoisin reilun sadan kilometrin päästä Suomussalmelta. Molemmilla on423311Mitä tekee Rebelwerks?
Rebelwerks myy melkein kaiken tavaransa. Onko Rebelwerks menettänyt järkensä? Vai onko hän lopultakin tullut järkiinsä313019Vesa Ahola rehellisin valtuutettu?
Tuli seurattua valtuuston kokous netin kautta. Taitaa valtuutettu Vesa Ahola olla selkeästi rehellisin valtuutettu. Hän161617Oho! Pippa Laukka saa kurimusta tanssiope Marko Keräseltä: "Oli vastaanotto kesken tai ei..."
Toivotaan, ettei Pippa ja Marko tipu jo heti kättelyssä… Tsemppiä Tanssii Tähtien Kanssa -kisaan! Lue lisää: https://w361358Nainen, tuskin muistan koska ollaan nähty
niin pitkä aika siitä on. Suurin ilonaihe elämässäni olit, ja tulevan onnen aamuaurinko. Tunnut niin minun omalta, tutul141218Tere Sammallahti: Sosiaaliturva pois vieraskielisiltä
Hän viittaa Iltalehden juttuun. IL kertoi maanantaina Kelalta saatuun tilastotietoon perustuen, että vieraskieliset muod2211210Jatkoksi ikäero keskusteluun
Mikä oli ensireaktiosi, kun sait tietää teillä olevan vähän enemmän ikäeroa? Tiesitkö alunperin ikäerosta vai missä vaih791119Dmitri Medvedev: Suomi tuhotaan - kukaan ei enää lue heille muumisatuja
Helsinki valmistautuu sotaan ja todennäköisesti valmistelee ponnahduslautaa hyökkäykselle Venäjää vastaan, valittaa Venä182979- 73978
- 48904