Mopon säädöt hukassa

Tosiaan cpi sm 50 airsal enox tehari ja 17.5 kaa suutin 85 suuttimella ja neula keskellä ja mopo booaa ja rötäö ennen kun lähtee kunnolla kiihtymään jos edes lähtee. Jotkut viisaat auttakaa.
365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Soita 911 jos apuja tarviit !!

Äänestä

Tosiaan jos oikeasti apuja tarviit soita 911 !!

Äänestä

Polttoaineen saanti vaikeus?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tosiaan cpi sm 50 airsal enox tehari ja 17.5 kaa suutin 85 suuttimella ja neula keskellä ja mopo booaa ja rötäö ennen kun lähtee kunnolla kiihtymään jos edes lähtee. Jotkut viisaat auttakaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu