Mies seksi

Anonyymi

Olen rintaliiviä käyttävä btm mies käytän myös sukkahousuja. Olis kiva saada miestä.

4

1798

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Transuilija, olet väärällä osastolla kun "miesten kesken"palstalla ollaan! Trasuilijat ym. harrastajat ovat omalla s24 myös omalla palstallaan!
      Ok. Täällä normaalimmat ihmiset ( miehet) juttelee oman aiheensa mukaan! Kiitos!
      😟

    • Anonyymi

      Voiko pellempää ja säälittävämpää ollakaan munat ja kikkelin omaava naisten rintaliiveissä ja sukkahousuissa hakemassa MIESTÄ! Palstalla joka on muuta kuin tämän tyyppinen seuranhaku paikka!?
      Ja transuilija jos sitäkään provoilija pervoilija kuvittelee sen pukeutumisinto liiveihin ym. on ihmisenä kaikki mitä hänen päässä on ja liikkuu!?
      Keskity enempään kuin miehen hakuun liiveissäsi, et erotu muista tuhansista vastaavista pervoista muuteb kuin yksinkertaisuudella!
      Ihan kuin ilmoittaisimme että "olis kuva käydä paskalla" mutta juuri nyt ei ole tarvetta!?!😂😫😬

    • Anonyymi

      Tämän osaston otsikko on "MIESTEN kesken" edelleen, ei "tansujen kesken" sivusto pervoon seuranhakuun! Vaan enemmän asiaa miesten asioissa! Ne erikoisuudet löytyy monilla muilla sivuilla!

    • Anonyymi

      Moi, älä välitä noista nihkeistä kommenteista. Kaikki vaan eivät sulata toisten käytösmuotoja, tai fantasioita. Jokaisella meillä on omamme. Käytä sinä vaan rintsikoita silloin kun haluat. Ei se kuulu muille. Hyvää loppukesää.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      56
      1602
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      22
      1221
    3. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      93
      997
    4. Ajatuksia

      Mitä ajatuksia hän herättää tänään?
      Ikävä
      86
      752
    5. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      40
      716
    6. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      21
      559
    7. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      27
      530
    8. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      55
      483
    9. Katse

      Miltä se tuntuu, kun hän katsoo sinua?
      Ikävä
      27
      476
    10. Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?

      Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h
      Ikävä
      30
      433
    Aihe