Moi
Minun kaverit ottivat minusta kuvan tai videon jossa minulla oli peitto vähän vinossa vahingossa. Se näytti erektiota vaikka se ei ollut. Tarkistin galleriat ja ei löytynyt. Onnistuivat piilottamaan sen. Sitten heillä oli se kuva tai video. Toinen näistä kavereista tekee minulle kokoajan pikkukiusaa. Kyseiset henkilöt täyttävät vasta loppuvuonna 15. Kysyn vain että mitä minun pitäisi tehdä, kun kyseessä on alle 15 vuotiaat. Olen heitä vanhempi. En voi kertoa koska sitten he jakavat sen kuvan tai videon. Jos en voi tehdä mitään, Tapan itseni.
Mitä pitää tehdä?
Anonyymi
4
116
Vastaukset
- Anonyymi
tee nyt jotain
- Anonyymi
Missä ongelma? Eikö se ole ihan mairittelevaa, että kalu näyttää toimivan vaikka kuvattu on oikeasti impotentti?
- Anonyymi
Mitäs sillä väliä onko erektio vai peitto vaan koholla kun ei näy mitään. Onhan niitä kuvia vaikka kuinka paljon mistä voi kuvitella mitä vaan ja housuissakin.
- Anonyymi
Etkä tapa itseäsi, mutta pistä välit poikki kiusaajakavereihin. Vetäydyt pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723033
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322295- 792168
- 951976
- 361793
- 121566
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301360Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329