Hei. Missä kohtaa murrosikäki on? Penis levossa 8cm erektiossa 13cm ja paksuus on 11cm. Ja spermaa tulee kun saan orgasmin.
Missä kohdassa murrrosikä on?
9
889
Vastaukset
karvoja on.
- Anonyymi
Hei!
Puolivälissä tai yli peniksen kasvussa ja karvoissa, senttäjä ja karvoja tulee vielä lisääki.
Oot ihan hyvi kasvanu. Oikeestaan oot varmaan aikasin kasvavien joukossa :D - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hei!
Puolivälissä tai yli peniksen kasvussa ja karvoissa, senttäjä ja karvoja tulee vielä lisääki.
Oot ihan hyvi kasvanu. Oikeestaan oot varmaan aikasin kasvavien joukossa :DJa seuraavaksi tulee varmaa äänenmurros, viikset ja pituuskasvu jatkuu vielä ainaki pari vuotta. Ootko jo 13v ja mite pitkä oot?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja seuraavaksi tulee varmaa äänenmurros, viikset ja pituuskasvu jatkuu vielä ainaki pari vuotta. Ootko jo 13v ja mite pitkä oot?
13v ja pituutta 164cm
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
13v ja pituutta 164cm
Jess! Aika normaali seiskaluokkalaisen pituus.
Toi 13cm on jo ihan normaalikokonen, ei oo pieni :)
(jos keskikokoset on 13-15cm)
Nykyää aika monella kasvaa penis ja karvat ja tulee spermaa tossa 12-13v vaihteessa :) - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jess! Aika normaali seiskaluokkalaisen pituus.
Toi 13cm on jo ihan normaalikokonen, ei oo pieni :)
(jos keskikokoset on 13-15cm)
Nykyää aika monella kasvaa penis ja karvat ja tulee spermaa tossa 12-13v vaihteessa :)Nii ja toi 11cm ympärysmitta, sitä varmaa tarkotit? on jo aika paksu että se on kasvanu myös pituuden lisäksi paksuutta ja voi kasvaa vielä muutaman cm lisää jos mittailet myöhemmi talvella :)
- Anonyymi
Riippuu myös et paljonko sulla tulee spermaa. Jos on vaan pari tippaa ja läpinäkyvää niin sitten on aika alussa, jos taas tulee vaaleaa ja paksumpaa tavaraa jopa lentäen useita sykäyksiä niin sitten on murrosikä hyvällä mallilla.
- Anonyymi
Kusetusta: mällin määrä riippuu niin monesta tekijästä. Esim miten usein on ejakuloinut lyhyen ajan sisällä.
- Anonyymi
Normaalissa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m2065017Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o1194111Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä363599- 573585
- 513430
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest383005Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu182579- 232336
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo332123UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?
Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami231972