Lapsen seurustelukumppani

Anonyymi

Että ottaa sitten päähän ja ahdistaa kun oma pitkä ja komea opiskelijapoika raahaa näytille ensimmäisen tyttöystävän. Ruma, lihava ja helvetin hissukka. Joka kerralla kun sen näkee niin pitää pelätä ettei se helvetin vompatti ole paksuna.
Pojan kaverit tuovat kotibileisiin sellaisia tajunnan seisauttavia herkkupaloja että seuraavana aamuna vielä pyörryttää. Mitä helvettiä tässä voisi tehdä? Olen maininnut että maailmassa on kyllä paljon tyttöjä sinuakin varten äläkä typerehdi. Ei ole vielä toiminut.

3

215

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itselleen hän kumppania katsoo, ei sinulle. Ja muista että moni kakku on päältä kaunis.

    • Anonyymi

      ja mikä tärkeintä ajatella. Kukaan meistä ei voi sille mitään minkä näköinen on, tosin ruokailulla ja liikunnalla voi tuota painoa jollakin tapaa hoidella. Vaikutusta on sillä myös olemmeko pitkäraajaisia vai olemmeko saaneet sen rungon vähän leveämmän ja lyhyemmän.

      Tärkeintä on kuitenkin ihmisen sisin, joka kuitenkin on se tärkein ominaisuus,

      Nyt on vaan tämä ulkokuoreen tuijotus liian voimasta. Liian kaunis ihminen saattaakin on aika vaikea ihminen, jolle mikään ei riitä.

    • Anonyymi

      No ei ole poika perinyt sinun tapaasi ajatella ( onneksi) sillä sinä luokittelet jonkun rumaksi ja lihavaksi , vain se jo todistaa miten pinnallinen olet . Anna pojan valita itselleen kumppani , hän ehkä näkee ihmisen siinä tytössä, sinä tas näet ihan muita asoita niin pinnallisesti , ihme kyllä että aikuinen ihminen voi edes tuollaisia kirjoitella .

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      219
      5472
    2. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      132
      5054
    3. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      27
      4861
    4. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      124
      2088
    5. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      404
      1817
    6. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      89
      1677
    7. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      22
      1639
    8. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      14
      1559
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      93
      1323
    10. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      379
      1300
    Aihe