Aisankannattaja 3

Anonyymi

Vaimoni tuli nopeasti raskaaksi uudelleen.
hän oli vielä äitiyslomalla esikoisestamme, mutta kävi silti firmassa auttelemassa pikku hommissa, pomot kuulemma halusivat.
Aloin jossain vaiheessa ihmettelemään vaimoni pillun löystymistä, se ja myös pyllyn reikä kun rupesivat tuntumaan entistä löysemmiltä,
kerran kun hän saapui kotiin yllätin hänet vessasta pesemästä alapäätään, joka oli aivan punainen, hiertyneen ja ärtyneen näköinen, aikani tivattuani hän myönsi että pomo tykkää venytellä hänen pilluaan ja esitellä sitä muille kuin omistaisi vaimoni, ja vaimoani kuulemma kiihottaa tämä asetelma jossa hän on vanhojen lihavien miesten panopuu. Pomo on kuulemma saanut jo ison shamppanja pullon menemään sisään, hän kertoi tämänkin aivan kuin olisi asiasta ylpeä.
Olin murtunut ja itkin, kuinka voit tehdä meille näin, hän yritti lohduttaa mutta samalla huomasin kuinka hän selvästi kiihottui kun taas esitteli pilluaan samalla puhuen kuin vauvalle, kulta pieni, sinun pippeli tuntuu aina välillä hyvältä, mutta ei se ole sama kuin isoilla miehillä, ymmärräthän kulta, anna anteeksi, en voinut taas muuta.
sen päälle yritimme rakastella, heiluttelin pientä pippeliäni sisällä ja hän kysyi että joko se on kulta sisällä, tuntuuko se mamin jakorasia missään tuntuuko. Laukesin samantien kun hän kutsui itseään jakorasiaksi ja tuumiin että en kai voi muuta kuin hyväksyä vaimoni seksuaaliset halut.

sain kuulla myöhemmin että pomonsa oli ottanut oikeudekseen esitellä vaimoani, ja laittanut vaimoni tarjoilemaan kahvimaitoa firmaan saapuville yritys vieraille, firmasta oli tullut suosittu ja vaimoni takia siellä ilmeisesti palaveerattiin usein,
vaimoni itse kertoi tämän minulle, hän selvästi silloinkin kiihottui kun katseli tuskaani, hän samalla paijasi minua ja puhui minulle lohduttavasti, sanoen että semmoisia sikoja jotkut miehet vaan on, ne ottaa naisen kuin nartun ja käyttää hyväkseen muiden vaimoja, ei siinä auta pikkuvaimojen kuin vain pyllistää.
Kuuntelin kun hän selitti että ei nyt läheskään kaikki halunneet maitoa kahviin, yksikin heidän vakiasiakkaista oli halunnut maistaa suoraan nännistä, pomonsa oli ylpeänä halunnut esitellä valtavia nännejä ja kehoitti miestä imemään kunnolla, vaimoni oli pantu seisomaan miehen eteen ja mies oli lutkuttanut nänniä niin että maitoa oli tullut oikein kunnolla suuhun, itse olin huolissani että riittääkö sitä maitoa nyt ihan kaikille, ei kai lapsemme nyt vaan jää ilman, vaimoni sanoi että ei tarvitse huolehtia , kyllä sitä kuulemma riittää, jostain syystä aina kun hän kiihoittuu niin sitä erittyy tosi paljon, ja hänen rintansa ovat kuin suihkulähteet.
Vaimoni seistessä hänen oli pakko nostaa toinen jalka koukkuun tuolille ja näin asiakas näki suoraan hänen täysin turvonneeseen ja levällään olevaan pilluun, asiakas sanoi että ompa tällä lehmällä isojen utareiden lisäksi ison näköinen emätin, ja työnsi samalla kättä hänen jalkoväliinsä, pomo tuli apuun ja toista jalkaa ylhäällä pidellen kehuskeli kuinka tähän lehmään sai mahtumaan sisään melkein mitä vaan. Vaimoni sanoi että oli lauennut saman tien kun mies oli kutsunut häntä lehmäksi, varmaankin nuoruuden traumojen syytä että hän nykyään kiihoittui kunnon lehmänä olosta.
En halunnut enää kuunnella, vaimoni hiveli kertoessaan pippeliäni, päätäni paijaten hän sanoi että no ei siinä enää paljon kertomista olisikaan, kyllähän sinä nyt jo arvaat loput.

1

2702

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      On kuin oma ex vaimoni, samanlainen jakorasia

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. 147
      1916
    2. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      327
      1353
    3. Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.

      Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      956
    4. Olen Aito Narsisti

      Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.
      Sinkut
      270
      693
    5. 33
      611
    6. Outo liikkuja

      Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut
      Ähtäri
      12
      611
    7. PÄIVÄN KYSYMYS

      Haluatko SINÄ afkaani-muslimin ministeriksi?
      Kajaani
      257
      603
    8. Mara puhuu narsuista

      Eikö toi ämmä itse ole suurin sellainen?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      191
      563
    9. Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä

      Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen
      Puolanka
      20
      512
    10. Onko tämä meidän yhteys

      Vähän liian vaikeaa? Joskus voimakkaatkaan tunteet ei riitä.
      Ikävä
      42
      502
    Aihe