Tyttöystäväni petti

Anonyymi

Olimme noin neljätoista vuotiaina juhannuksena telttailemassa leirintäalueella, juovuin hiukan liikaa grillillä ja nuokahtelin, paikalla oli reilu parikymppisiä miehiä jotka viihdyttivät häntä, minua hiukan häiritsi hänen kikattelu ja läheisyys miesten kanssa.
Olin ilmeisesti sammahtanut hetkeksi ja kun avasin silmäni olin yksin, ehdin nähdä hänen menevän kauempana pieneen telttaan kahden aika miehen kanssa, toinen oli pitkä ja laiha ja toinen oli iso ja roteva hiukan mahakas mies.
Läksin teltalle ja kuulin selvää suutelua, teltan ovi oli auki, tyttöystäväni istui alasti hajareisin rotevan kundin sylissä suudellen intohimoisesti tämän kanssa, toinen nosteli häntä takapuolesta ylösalas, tyttöäni nussittiin juuri. He olivat sivuttain joten aina kun hän nousi ylös näin minkä päälle hän laskeutui, ei ihme että oli intohimoista, parru oli valtava, en ollut ennen nähnyt sellaista kuin pornolehdissä, miten se mahtui häneen, he lopettivat suutelun ja kuulin kun tyttöni hoki kiimaisena
” tehkää minusta huora, haluan että minua nussitaan kuin huoraa” selvä sanoi takana oleva ja pysäytti liikkeen, nyt näin kun hän piteli takana munaansa, se oli kuin pitkä ja laiha mato, varmaan kolmekymmentä senttinen luiro, aivan luonnottoman näköinen, mutta niin oli kundikin oikein luihun näköinen.
Hän alkoi sovittamaan luiroa tyttöni perseen reikään todeten että huoria pannaan aina perseeseen myös, tyttöystäväni vain levitti kaksin käsin peräreikäänsä nojaten samalla istuvan kundin rintaan hokien taas että joo haluan olla teidän huora, kunnon jakorasia, tehkää minusta teidän jakorasia, haukkukaa minua huoraksi ja lumpuksi, kundit nauroivat hänen olan ylitse kehuen samalla häntä kunnon huoraksi.
Samaan aikaan näin kuinka häneen upposi pitkä suoro kokonaan peräreikään, mä olen aivan auki, nussikaa nussikaa mua, hän oli aivan muissa maailmoissa, miehet kyseli että tietääkö poikakaverisi että olet huora?, tietää tietää, haluan että kaikki tietää että olen huora, kuvatkaa mua, kuvatkaa mun pillua ja peräreikää, näyttäkää kaikille mun pilluaaaa!!!, samalla hän laukesi saaden valtavan ejakulaatio orgasmin, en ollut ikinä nähnyt häntä noin kiimaisena, kundit tenttasivat miten tuomloinen pikku kiltti isintyttö haluaa olla tuommoinen jakorasia hän vaan sanoi että se kiihottaa häntä, häntä saa vanhemmat miehet panna niin paljon kuin haluavat.
Miehet nostivat hänet kontilleen, poski patjaa vasten hän katseli kuinka he asettelivat hänen persettä parempaan asentoon toisen kuvatessa häntä, tyttöni vain hymyili maireana kameralle, pelkäsin mennä sisään häiritsemään heitä, kundit oli sen verran vanhempia enkä minä osannut tapella, ja tyttöäni naitiin hänen omasta halusta.

Kundit kyselivät samalla kun naivat onko hän paljon pettänyt poika ystäväänsä, hän selvästi ylpeänä kertoi että oli, minä kuuntelin suu auki, vai niin, hän kehui kuinka hänen isoisä kavereineen oli vieneet häneltä neitsyyden alle kymmenvuotiaana sekä pillusta että peräreiästä, hän kehui nussineensa ainakin kahdenkymmenen miehen kanssa.

Kuuntelin itku kurkussa, en kestänyt enää, menin telttaamme yksin nukkumaan, minulla jostain syystä pippeli jöpötti ja minun oli pakko tyydyttää itseni miettien tyttöystävääni panemassa muita.
Aamulla havahduin kun hän änkesi telttaan, hänellä oli meikit levinneet ja tukka sekaisin, hän huomasi että olen hereillä ja änkesi kaulaani suutelemaan, minulla alkoi seisomaan kun suutelimme, hän huomasi sen ja alkoi puristella pippeliäni, mikäs se täällä innostuu, onkos täällä oltu kilttiä poikaa vai onko kateltu vieraita tyttöjä, yritin kysellä että mistä sinä olet tulossa, hän kertoi että oli pyörinyt pitkin poikin leirintä aluetta sen jälkeen kun minä olin sammunut.
En kertonut että olin nähnyt kaiken, yritin saada häntä selälleen saadakseni pillua, hän nauroi innolleni, hän sanoi että pillu pitää ansaita nuolemalla, hän työnsi minut selälleen istuen kahareisin naamalleni tuijottaen minua, kysyin mihin hän on alushousut jättänyt?, kuulemma olivat menneet pissaiseksi niin oli heittänyt pois, hän oli siis pyörinyt minihameessa ilman pöksyjä.

Pillu haisi vahvasti spermalle ja eritteille hän työnsi sitä naamaani vasten tosi kovaa kehoittaen nuolemaan, tunsin kun spermaklönttejä valui suuhuni, en voinut kuin niellä kaiken, hän hieroi naamaani pillua vasten kehuen koko ajan hyvä poika, hyvä kieli, nuole nuole, kiva pippeli sulla, kun yhtäkkiä hän taas laukesi squirtaten nesteitä kastellen koko pääni.

11

7334

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minunkin tyttöystävä on pettänyt muiden kanssa

    • Anonyymi

      Jatkoa lisää tälle

      • Anonyymi

        Spedellä visertää korvien välissä buaahaa


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Tuollaiset pikkulutkat ovat ihania🥰

    • Anonyymi

      H­­­ei! Ku­­ts­­­um­me sinu­­t kä­ymään u­­­ude­ssa chatissa! Mei­­­tä on yl­i mil­­­jo­­­ona! 👉 https://kevatkiimajopaalla.online/H/W3x6O8

    • Anonyymi

      Kiva saada jatkoa, miten kävi.
      Yksi epäkohta jutussa oli; kuivana/kuivaan peppuun...

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Minullakin onsamanlainen tyttöystävä, olemme tosin edelleen yhdessä, hän on pettänyt minua vähän kaikkien kanssa, hän on täysi lumppu, ja hänestä liikkuu alaston kuvia kun häntä pannaan milloin kenenkin toimesta, en vain pysty eroamaan hänestä

      • Anonyymi

        Olisi ihana nussia häntä.
        Jotenkin tuollaiset antavat lutkat ovat tosi kuumia


      • Anonyymi

        Oletko koskaan vieressä runkkaamassa? Antaako tyttösi sinun tulla liukkaille? Harrastaako hän ryhmäseksiä?


    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona

      Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks
      Sinkut
      152
      3426
    2. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      51
      2422
    3. Mitäköhän vuosi

      2026 tuo tullessaan?
      Ikävä
      116
      1220
    4. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      13
      1203
    5. Ikävä sinua..

      Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va
      Ikävä
      10
      1094
    6. Väestönsiirtoa itään?

      Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per
      Helsinki
      49
      948
    7. Kuumalle kaivatulle tiedoksi

      Tykkään susta!
      Ikävä
      46
      894
    8. Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?

      Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20
      Suomalaiset julkkikset
      19
      880
    9. Nyt musta tuntuu

      Et alat päästämään kokonaan irti..
      Ikävä
      39
      777
    10. Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt
      Maailman menoa
      198
      705
    Aihe