Voiko joku kertoa vinkkejä telekinesian harjoitteluun? Mitkä asiat voi häiritä telekinesia harjoittelua? Kuinka pitkään kestää kunnes harjoittelu toimii? Oon yrittäny harjoitella jo viikon eikä mitään tulosta.
Telekinesia
Anonyymi
51302
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Se tulos ei näy viikossa eikä välttämättä edes kuukausissa ite osaan jo jotain pikku juttuja oon harjotellu ehkä 2-3 kuukautta
Kannattaa kokeilla ekana vähän ilman kanssa semmosilla kevyillä asiaoilla esimerkiksi folio tai paperi ja sitte vähennät sitä ilmaa koko ajan
Asiantuntijat ovat huijareita.
Esimerkiksi päästä pieru ja sitten väitä että et päästänyt, ne jotka eivät taivu ovat vaara kyvyillesi.
Olen kuullut eräästä tyypistä, jolla on kyky hävittää pieru telekineettisesti. Hän voi päästää pierun riippumatta paikasta ja seurasta.