Leikkaanko pojan pippelin vai mitä teen

Anonyymi

Jäin hoitaa 14v poikaa viikoksi, olen 17v tyttö, poika oli mennyt työntää pippelin kalliin pullon pohjasta olevasta reiästä sisään, savia tuo pullo kummallakin puolella aukko, toisessa vaan isompi. Tuo mistä työnsi on halk 2 cm ja jäi kiinni.
Minulla ei ole pippeliä, joten vaikea tietää kuinka tuo toimii..
Tuo savi pullo ei saa mennä rikki.

Olen kokeillut jo vaikka ja mitä.

Laitoin toiselta puolen lämpökeeliä, odotin hetken yritin vetää, oli tiukemmalla. Olen kääntänyt liki kuumaa vettä, laittanut chili ja pippurisumutetta, antanut luunappeja terskaa, puristanut kiveksistä että lähtis pippelistä paineet.

Nyt sen terska on ihan punainen ja valittaa että kosketusarka , mutta. ei hänellä ole oikeus minua kieltää.
Auttaisko jos yrittäisin jollakin puukolla leikata esinahkaa pojalta vai mitä teen teen teen..kunhan saan irti annan kyllä pojalle selkää ja lyön risulla sinnekkin

1

229

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Soita lähimpään terveyskeskukseen tai johonkin lääkäripäivystykseen ja kysy neuvoja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1318
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      647
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      609
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      47
      563
    5. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      559
    6. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      38
      529
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      518
    8. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    9. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      70
      511
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      176
      468
    Aihe