Pitäisi huomenna lähteä kolmeksi viiioksi Pattayalle.
Mites se naamarättijuttu on, vieläkö siellä kulkieasa joutuu sitä pitämään?
Naamarättitilanne Thaimaassa
5
73
Vastaukset
- Anonyymi
Pattayan tytöt myyvät käytettyjen pikkareiden haarakiilasta tehtyjä naamarättejä.
Sama haaveilija asialla kuin Timmyy. Jokainen joka oikeasti matkustaa ottaa selvää asioista muualta kuin täältä.
- Anonyymi
Pattayalla ei joudu hua hinissä joudut... ainakin julkisilla paikoilla.
- Anonyymi
Et joudu. Se on vapaaehtoista. Yksittäinen liike tai sairaala voi määrätä omissa tiloissaan mutta kadulla ei voi kukaan määrätä eikä toreilla eikä rannalla.
- Anonyymi
Pattayan tytöt myyvät käytettyjen pikkareiden haarakiilasta tehtyjä naamarättejä.
Näitä rättejä kannattaa käyttää kiljua tehdessä. Tuoksut ovat aivan mahtavat.
Mihin S Amalian "pikkareita" voisi hyödyntää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353