Nuorempana vierailimme appivanhempieni luona usein. Appikko olisi ilmeisesti toivonut vävypoikansa olevan miehekkäämpi, eikä tällainen tällainen söpökasvoinen notkeavartaloinen tyttöpoju, jollainen vielä olin alle kaksikymppisenä. Saunan lauteilla appeni sitten puheli minulle tapansa mukaan miesten hommista, työkoneista ja metsätöistä.
Tunsin itseni hentoiseksi ja avuttomaksi neidiksi, kun hän selosti minulle römeällä äänellään "meidän miesten velvollisuuksista" ja heitti löylyä kiukaalle. Olisipa ukko arvannut, mikä pikku lutka hänen vieressään istuikaan, olinhan intohimoisesti pukeutunut salassa tytöksi jo vuosien ajan!
Ukko saarnasi: "Pysy sinä poika kaukana itsesaastuttajista ja miehimyksistä, joita , noissa kulkueissa marssii! Siellähän on miehiä, jotka pukeutuvat mekkoon." "Tietysti ukki", sanoin kuuliaisesti päätäni nyökytellen ja koetin peitellä kovettunutta kulliani lauteilla.
Suihkussa pesin sitten appeni pyynnöstä hänen leveää selkäänsä juuriharjalla, ja hän ähisi mielihyvästä. Sileä vartaloni hipoi ihanasti ukon karkeaa karvaista ihoa, ja kun appiukko kääntyi ympäri selän tultua pestyksi, jouduin yllättäen aivan kasvokkain ukon kanssa. Katsoin appiukkoani avuttomana ja yllätettynä veden virratessa paljaille vartaloillemme, enkä kyennyt kätkemään kovana seisovaa pippeliäni.
Ukko tuijotti minua hämmennyksissään eikä kyennyt lainkaan vastustelemaan, kun kiedoin käsivarteni hänen kaulansa ympärille ja aloin kiihkeästi suudella hänen suutaan.
"Ukki kulta... oummh, lupss!" ynähtelin suudellessani kiihkeästi vanhan miehen suuta. Kielelläni tunsin, kuinka pehmeä ja liukas se olikaan sisäpuolelta. Kieleni liukui herkutellen ukon pehmeitä, hampaattomia ikeniä pitkin...
Suudellessani painauduin appiukkoani vasten ja tunsin hänen suuren paljaan kyrpänsä hiljalleen kovettuvan omaa pystyssä jäpöttävää penistäni vasten... Vastaten suudelmiini vanha mies veti minua tiukemmin itseään vasten. Tunsin hänen kielensä jo kiemurtelevan suuhuni, kun hän yhtäkkiä työnsikin minut loitommas ja käänsi kasvonsa pois. Sanaakaan sanomatta menimme sitten pukuhuoneeseen ja kotiin yhteiselle iltapalalle. Välikohtauksesta suihkussa ei puhuttu sanaakaan.
Illalla vaimon nukkuessa hiippailin jälleen kaapille ja pukeuduin tyttöasuuni viereisessä tyhjässä kammarissa. Nautiskelin ja muistelin ihanaa suudelmaani appiukon kanssa. Tiesin, että ukko katselee minua salaa ovenraosta ja runkkasin hartaasti peppuani viettelevästi tarjoillen. Teeskentelin, etten huomannut pervoa tirkistelijää ovenraossa...
Kuulin kuitenkin selvästi, kuinka hän runkkasi ovenraossa koettaen hillitä kiimaisia ähkäisyjään. Sama toistui useana iltana, mutta tilanteet muuttuivat pian. Se ei ole olennaista, vaan se miten yllättävän voimakkaana koin seksuaalista vetovoimaa vanhaan, mutta isokokoiseen ja todella isokyrpäiseen mieheen. Ja se, että hän on appiukkoni, ei painanut vaa'assa lainkaan!
Halusin pukeutua tytöksi ja ssada appiukkoni rakastelemaan, olenko ainoa jolla on tällainen vietti?
1
2104
Luetuimmat keskustelut
- 841147
- 73942
Jasmin Vähäkangas paljastelee
Eilinen päivä on heillä kulunut biitsillä niin silloin tuo äiti ihminen on intoutunut paljastelemaan kunnolla. Laittanut152838- 57690
Miehet lähtevät itse pois deittailumarkkinoilta
Ovat saaneet tarpeekseen naisista. Tyypillisin poistuja on: Koulutettu, työssäkäyvä, etsii pitkäaikaista parisuhdetta.180613Kangaskylän alkoholi-hurjastelijat
Oppi olkoon että autollessa etanoli kuuluu pääasiassa 95 E10 polttoaineseen, siihenkin vain enimmillään 10% vahvuisena t4606- 43605
- 30602
Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t140589Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on61565
