Mistä oikeasti ilmainen domainparkki jossa domain mahdolista uudelleenohjata haluamalleen sivulle TAI domainparkki, jossa oletuksena on "domain myytävänä" sivu?
Gandi on ilmainen juu, mutta fi-domainin rekkaus maksaa 19e kun se toisaalla maksaa 9-10e Siihen katoaa se ilmaisuus. Eikä mitään jos domaineja on yksi tai kaksi, mutta minulla on niitä satoja.
Suolalainen Euronic on ilmainen ja uudelleenrekkaus sen jonkun 10 euroa, mutta domainia ei voi ohjata eikä heillä ole tarjota laskeutumissivuksi "myydään" -sivua. Heidän Domainkeskus-brändillä olisi, mutta siinä kk-hinta, joten taas Gandi tulee halvemmaksi.... mutta joku oikeasti ilmainen tai halpa olisi kiva löytää.
Kiitos jos joku vinkkaa.
Mistä oikeasti ilmainen domainparkki?
Anonyymi
1
410
Vastaukset
- Anonyymi
Jos kyse on nimenomaan fi-domaineista niin halvimmalla varmaan pääsee kun ryhtyy itse verkkotunnusvälittäjäksi niin ei tarvitse maksaa välikädelle mitään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578850IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3016142Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661310Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61267- 1091081
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.73892Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43758MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk308667Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666