Eikös tuota nyt etukäteen saanut sitä lavaa tarkistettua. Kalliiksi tuli,hyvin kalliiksi.
Voi Open Air!
19
1379
Vastaukset
- Anonyymi
Liikevoittoa 700.000 viime vuonna. Tänävuonna tainnut ahneus viedä voiton.
- Anonyymi
Toivottavasti kansa muistaa tämän vielä kauan...
- Anonyymi
RH Entertainment Oy voi kyllä unohta että koskan tuleen yhtenkän heidän järjestämänsä tapahtumaan koskaa !!
- Anonyymi
Ei soinnu Child in time ei
- Anonyymi
Tuolta voi lukeaa
https://kaaoszine.fi/tanaan-jarjestettavaksi-tarkoitettu-pietarsaari-open-air-peruuntuu/ - Anonyymi
Vieläkö pulla-eskoja kiinnostaa arvioida mm. status quon ja Francis Rossin ammattitaito? Järjestäjä-nulikka kölin alle. Piittaamaton kyrpä.
- Anonyymi
Siellä on varmasti virolaiset, thaimaalaiset, työkokeilijat, työssäoppijat ym. olleet urakalla puuhastelemassa periaatteella "apinakin osaa nämä hommat" pikavoittojen toivossa. "Enää yksi kesä ja voin vetäytyä eläkkeelle" -mentaliteetilla.
- Anonyymi
Googlettamalla saa tyypistä tietoa.Vika ei ollut lavan toimittajan,toimittivat sellaisen kun oli tilattu .Tapahtuman tuottaja RH ottakoon vastuun jälkiseuraamuksista .
- Anonyymi
Onneksi emme enää saaneet majoitusta,
säästyimme mielipahalta.
Muutaman kerran on Diippi ja Hiippi nähty. - Anonyymi
Vittu pietarsaaressa ei kannata järjestää mitään. Kyllä nyt porukka kiertää kaukaa!
- Anonyymi
Älkää ikinä tehkö yhteistyötä kyseisen yrityksen kanssa.
- Anonyymi
Noni nyt tehty seitten palatus pyyntö lippu.fi palvelun ja seurava vastua .
"Olemme vastaanottaneet palautuspyyntösi. Peruuntuneita tapahtumia on tällä hetkellä paljon, joten palautusten käsittely on ruuhkautunut. Pyrimme tekemään palautuksen noin 60 päivän kuluessa palautuspyynnön saamisesta. Kiitos kärsivällisyydestäsi."
Eli pulju nyt sitten näyttä pitävän rahat 60 päivä omalla tilillä. Mitenkäs jos tämä RH konkka tuossa välissä kenen tilillä rahat ovat ?? .
Huomenna yhteys kuluttaja asiamiehen suositelen samaa muille!!- Anonyymi
Eivät taida palauttaa euroakaan .
- Anonyymi
No toivottavasti kaikki hoituu niin kuin pitääkin. Ja rahat tulisi pikimmiten niin voisi ehtiä vielä johonkin toisen konserttin tänä kesänä.
- Anonyymi
Ei ikinä enää Pietarsaareen!
- Anonyymi
Näin on pietarsaari voi kyllä tämän jälkeen pitää kaikki tilaisutensa!!
- Anonyymi
KIIITOS OI JEESUS KRAIST !!!
Pietarsaarelaisilla on joka päivä mahdollisuus osallistua suureen esitykseesi ja näytelmääsi.
Se ilmainen ulkoilmanäytös ja katuteatteri joka ei tarvitse suuria staadioneita ei suuria tellinkejä.
Vain ristin johon sinut päivittäin syntisten toimesta naulataan aina uudestaan ja uudestaan eikä säästä naulaamiselta sinua sapattikaan.
Uskossaan vahva mutta epäuskoinen kaupunkilainen ja larsmolainenkin tarvitsee leivän, kalan, viinin lisäksi arkeensa ja pyhäänsä myös sirkushuveja.
Kiitos kun jaksat näytillä ristiin naulattavana aina vaan kuoltuasikin roikkua !!!
KIITOS TACK OI JEESSUS KRAIST !!!
- Anonyymi
Lestadiolaisten yms kyläjuhlat sen sijaan onnistunee käpykylässäkin vastedes?
- Anonyymi
Vaasalainen Nordic Live tuottaa pohjalaismaakuntien konsertit Kokkolassa, Vaasassa ja Seinäjoella.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sä et pääse yli, mä en pääse yli
Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V1281478- 371401
- 671215
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa541139- 69994
Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?
Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi254944Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei193934- 73911
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää15823Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta
Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps106818