Sirpistä puimuriin

Kuinka pirot onnistui oliko palio väkiä ilkka kirjoitti vaan jaskarista itse en päässyt paikalle
3551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko maatalouskonemuseo myynyt kamansa sinne. Kun pitäjät jo ovat ittekkin museokamaa kait . Aika vanhoja

Äänestä

Kaks videota on jutuupis tämä tupettaja kuvaa molemmiis ittiänsä ajelemas massikalla olikohan tilattu tupettaja vai tullu vaan

Äänestä

Jaa . No ei kiinnosta sitte.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuinka pirot onnistui oliko palio väkiä ilkka kirjoitti vaan jaskarista itse en päässyt paikalle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu