Kiinteistö Tahkola ei välitä vuokra- ja vesimaksuja eteenpäin Kevalle ja Tahkola yrittää varastaa minulta vuokravakuurahat!
Olen odottanut kodittomana rahoja jo kuukauden! Tahkolan omistaja välttelee vastaamasta kysymykseen, miksi Tahkolan laskutus ei ole toiminut kolmeen kuukauteen.
Tahkola kirjoittelee pelkkää hölynpölyä koronarajoituksista, mutta ei vastaa kysymyksiin - miksi kiusaavat asukkaita ja miksi eivät laskuta, jos Keva kerran antanut laskutuksen Tahkolalle tehtäväksi.
Kiinteistö Tahkola on VARAS
Anonyymi
2
158
Vastaukset
- Anonyymi
En usko Tuomista tai Seposta. Ovatko ihan itse sinulle vastanneet?
- Anonyymi
Ei tuomo ja seppo kerkiä vastata kun koettavat keksiä uusia valheita jotta muutaman roposen saavat pumpattua mummoilta, nuhteettomia miehiä kumpainenkin, seppo näyttää romanilta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423394- 361984
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301729- 161527
- 231508
- 91391
- 241377
- 141227
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781125- 221102