Kiinteistö Tahkola on VARAS

Anonyymi

Kiinteistö Tahkola ei välitä vuokra- ja vesimaksuja eteenpäin Kevalle ja Tahkola yrittää varastaa minulta vuokravakuurahat!

Olen odottanut kodittomana rahoja jo kuukauden! Tahkolan omistaja välttelee vastaamasta kysymykseen, miksi Tahkolan laskutus ei ole toiminut kolmeen kuukauteen.

Tahkola kirjoittelee pelkkää hölynpölyä koronarajoituksista, mutta ei vastaa kysymyksiin - miksi kiusaavat asukkaita ja miksi eivät laskuta, jos Keva kerran antanut laskutuksen Tahkolalle tehtäväksi.

2

136

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En usko Tuomista tai Seposta. Ovatko ihan itse sinulle vastanneet?

    • Anonyymi

      Ei tuomo ja seppo kerkiä vastata kun koettavat keksiä uusia valheita jotta muutaman roposen saavat pumpattua mummoilta, nuhteettomia miehiä kumpainenkin, seppo näyttää romanilta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen

      KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      394
      4385
    2. Kuka on mystinen heppamies?

      Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel
      Kotimaiset julkkisjuorut
      119
      1681
    3. Muutto ei ratkaise mitään.

      Sielläkin on naapurit. 😉 Nähdään?
      Ikävä
      135
      1474
    4. Jäätävä epävarmuus

      Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko
      Ikävä
      73
      1243
    5. Perjantaita!

      Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔
      Ikävä
      72
      1057
    6. Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?

      The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass
      Tv-sarjat
      15
      1046
    7. Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"

      Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise
      Suomalaiset julkkikset
      13
      989
    8. Ainakin hän on elossa

      ehdin jo huolestua.
      Ikävä
      38
      940
    9. Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua

      Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään
      Ähtäri
      60
      925
    10. Ei sua mies varmaan kauheasti haittaa

      Jos otan sut omakseni, tässä lähiaikoina ❤️
      Ikävä
      65
      911
    Aihe