Nonnii alotetaans sillä että olen 13v poika. Ja se että olen nyt huomannut tätä käsien tärinää sen kuukauden. Eli kädet tärisee, ne tärisee tosi paljon jos jännitän tosi aggressiivisesti käsiä, ja jos vaikka pidän nyrkkiä tiukasti.niin alkaa myös paljon tärisemään. jalatkin heiluu vähäse jos vaikka on koukussa jalat. Pää tärisee sydämen sykkeen tahtiin :D. Täähän tässä nyt stressaa että mikähän helvetti mättää mutta mitä netista oon kattonu niin on viitannu paljon toho essentiaaliseen vapinaan mutta osaisiko joku kertoa että ei tarvitse huolehtia ettei olisi vakavempaa tautia. Ja lisään sen että jos sillei jännitän ja liikutan tärisee myös paljo. Kiittäen 13v poika.
Käsi tärisee
2
238
Vastaukset
- Anonyymi
Törisseekö kuin hirrviniemelä?
Tärisee paljon jos oon vaikka laittanut kädet ristiin ja sitkun pidan suorassa jonkun aikaa vaikka tunnin nii sit ei enää niin paljoa tärise
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851549
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2001411Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431129Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43833- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617