Jäätelökioskit poistuu taas

Anonyymi

kun syksy tulee. Ihanaa, nyt voi taas reimumielin mennä kaupungille ja päästää mies sinne yksin. Onneksi jädeä sai kaupastakin ja halvemmalla. On surullista kunnaikoset valtaa kesällä ätskikioskin, siellä ne iskee varattuja miehiä hiprakassa ja lirkuttelee. Munkinmies on joutunut kohteeksi joka kertqa kun muina vuosina kävi siellä. Sanoi että siellä ne istuu ja lirkuttelee. Se on ilmeisesti helppoiskupaikka naikkosille joilla ei ole ksokaan ollut poikaystäviä ja nyt haluavat rikkoa toisten onnen.

No kaipa ne siirtyy kauppojen pakastealtaaseen.

6

179

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minä en ole nähnyt ikinä mitään ”naikkosia” jätskikiskalla, vaan lauma kakaroita siellä notkuu, mutta terasseilla on jonoksi asti miekkosia ja naikkosia, vapaita ja varattuja, enemmän ,tai vähemmän jurrissa.

      • Anonyymi

        Ai jaa... kyl mi oon nähny. Olet ollut sitten aika kännissä jos et näe ympärilläsi mitään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ai jaa... kyl mi oon nähny. Olet ollut sitten aika kännissä jos et näe ympärilläsi mitään.

        Itse olet ollut kännissä, jos näet kakarat uhkana sinulle, vai pössytteletkö päivät pitkät.
        Hae apua ongelmaasi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Itse olet ollut kännissä, jos näet kakarat uhkana sinulle, vai pössytteletkö päivät pitkät.
        Hae apua ongelmaasi.

        Sinä olet nytkin kännissä joten mene reippaalle lenkille ja älä mene alkoon. Kannattaa sun hakea monesta paikasta apua, ja muuttaa äidin valvovien silmien alle asumaan.


    • Anonyymi

      Nyt kun tuutit alkaa olla jo loppuun nuoltu, niin mä siirryn vaanimaan miehiä markettiin makkarahyllyjen väliin.

      • Anonyymi

        Nyt kun kalja alkaa olla jo niin kallista baarissa , niin mä siirryn vaanimaan naisia markettiin kaljakorien väliin. 😋


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      16
      457
    2. Näytät kivalta kun nukut

      *zoomaa palohälyttimen kameraa*
      Ikävä
      10
      412
    3. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      16
      347
    4. Arvaa mitä mies

      Aion pilata elämäsi totaalisesti. Kyllä, totaalisesti.
      Ikävä
      3
      341
    5. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      13
      206
    6. Hyvää yötä

      Janne niminen mies🥰
      Ikävä
      1
      103
    7. 0
      90
    8. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      0
      90
    9. Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa

      76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68
      70 plus
      3
      67
    10. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      1
      61
    Aihe