ALAVUDELLA 48m2 KAKSIO KESKUSTASSA
ALAVUDELLA SIISTI JA TILAVA KAKSIO nyt vapaana uudelle VUOKRALAISELLE NOPEASTIKIN TAI SOPIMUKSEN MUKAAN KESKUSTAN PARHAALLA PAIKALLA.
ISOT LASITETUT PARVEKKEET 48m2 KAKSIO 480,00/kk Alavus keskusta nyt vapaana.
Siisti kaksio kolmannessa kerroksessa.
2 Huone Keittokomero WC/Kylpyhuone Iso Lasitettu parveke 48m2 ALAVUS Keskusta Louontie 6 / Kuulantie 3.
Siisti kaksio keskellä Alavuden kaupunkia.
Matkahuolto, Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, Osuuspankki, Nordea, Säästöpankki, K-Supermarket, ravintolat, nuorisotalo, terveyskeskus, kirjasto, posti, koulut, uimahalli, palloiluhallit ym kaikki kävelymatkan etäisyydellä.
Osake sijaitsee siistillä, hiljaisella ja arvostetulla asuntoalueella.
Alavuden ja Tuurin ostoskeskuspalvelut lähettyvillä, auki joka päivä klo 9-21, kesäaikaan auki 23.00 saakka joka päivä.
Taloyhtiössä on iso piha ja puutarha, autopaikkoja, autokatoksia, ilmaisia tienvarsipaikkoja, varastotiloja, sauna, pyykinpesu- ja kuivaustilat.
Keittokomerossa L-malliset keittiökaapistot, kunnon tiskipöytä, 4-liesiset hellat, uunit ja jääkaappi pakastinlokerolla. Runsaasti tilaa tavaroille.
Eteisissä vaatenaulakot, rappukäytäviin ääntä edistävät pariovet, runsaasti kaappitilaa, alakerrassa omat varastotilat , kylmiötilat vihanneksille, marjoille ja harraste varasto huone, kelkkoja, pyöriä ym varten.
Kylpyhuoneessa on käsienpesualtaat, WC:t, peilikaapit, altaat ja suihkut peseytymistä varten.
Kaksiosta on hienot näkymät puutarhan puolelle, josta avautuu keskustan näkymät.
Makuuhuoneesta on hienot näkymät kaupungin puolelle.
Lisäksi Keittokomerossa on vielä ikkuna kolmanteen suuntaan, osake sijaitsee taloyhtiön päädyssä, joten näkyvyyttä on jokaiseen suuntaan.
Vuokra on 480,00 kuukaudessa.
1-3kk vuokratakuu nimitakuut tilanteesta riippuen ja luottotiedot kunnossa.
Osake on heti valmis ja vapaa sopimuksen mukaan 2022 aikana muuttamista varten. Ota yhteyttä, niin sovitaan ajasta!
Huoneistossa on juuri käynyt ammattimaalari maalaamassa olohuoneen ja makuuhuoneen seinät ja kaikki paikat on ammattitaidolla korjattu, joten kaikki tilat ovat siistissä kunnossa asumista varten.
Kaksio sopii hintansakin puolesta hyvin opiskelijalle, työtä tekevälle tai kakkosasunnoksi.
Tule asumaan mukavaan keskustan kerrostaloon, ilman mitään huolia!
Ota yhteyttä: Näyttö onnistuu koska vain, soitto ensin ja sovitaan aika.
Tiedustelut ja näyttö: Seppo Miettinen 0400-284649
Tarjoamme pitkäjännitteistä ja luotettavaa yksityistä asunnonvuokrausta ympäri Suomea mm Alavus, Seinäjoki, Tampere, Nokia, Lahti, Helsinki jo vuodesta 1972.
ALAVUDELLA TILAVA KAKSIO MUKAVAA KESKUSTA ASUMISTA 48m2 heti vapaa
Anonyymi
0
313
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 793070
- 751271
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1611157Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103951Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.309925- 43829
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124815Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78815- 91783