Kielitesti II, Ammattilaiset.

Mitä tauluissa lukee, 2010 voi kertoa, tuskin muu osaavat.
https://aijaa.com/mUjdAd
3127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vasemmalle kääntyjät. Lerppalaan, Suoraan ajajat, Pattajan Savvoon, oikealle kääntyjät, tyttökadulle.

Äänestä

Tähänkin, älä vaivaudu Numba, riidanhalu on loputon rakkaalla.

S

Äänestä
  • En todellakaan riitele, tämä on minun näkemys sinun älyttömille aloituksille. Palstalaiset joutuvat lukemaan jatkuvasti sinun pienen hengen tuotteita. Olet todellinen häirikkö, pysyt palstalla kuin paska junttilan tuvan seinässä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä tauluissa lukee, 2010 voi kertoa, tuskin muu osaavat.
https://aijaa.com/mUjdAd

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu