En tiedä mitä tehdä tai mistä tää johtuu mutta noin 2 vuotta sitten tunsin ettei minulla ole kuin toinen kives mutta se löytyi ylempää se oli noussu kivespussista pois eikä mulla oo ollu aamuerektiota pariin vuotee ja seksin aikana voi erektio heikentyä tai sit on tosi vaikee saada erektio, voisko joku auttaa mua?
Oikea kives nousee kivespussista, aamuerektio kadonnut ja yhdynnän aikana saattaa erektio heikentyä
Anonyymi
1
754
Vastaukset
- Anonyymi
Siis miten sua pitäis auttaa? Tiedän kyllä joitakin juttuja, joilla erektio syntyy. Mutta sen pitäminen ja loppuhuipennuksen saavuttaminen on toinen juttu.
Apua voisit saada erektiolääkkeistä. Niihin tarvitaan lääkärin määräys. Myös kumppani voi auttaa paljonkin.
Kun ikää karttuu, useimpien mieskunto laskee. Ensin sammuu kalu ja sitten lähtee halu. Se on perimmältään luonnon tapa huolehtia siitä, että jälkeläisiä ei enää synny taakaksi, kun voimat vähenevät ja huoltokyky heikkenee.
Aikansa kutakin, ei koko ikäänsä tarvitse seksin orja olla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218546Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307797Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-105388Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825039Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294839Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2363339- 1253074
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os352956Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin842945Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps242566