Otin puhdistamo maitohappobakteeria. Vatsa ollut 2 päivää täysin sekaisin ja kerran on oksennuskin tullut. Muutenkin huono etova olo. Onko muilla maitohappobakteereista samoja kokemuksia ja kauanko tämä kestää? Ensimmäinen ja viimeinen kerta kun maitohappobakteeria kokeilen.
Vastaukset 4
- Anonyymi
maitohappobakteereista ei pitäisi tulla koskaan mitään tuntemuksia.
Itse en luota Puhdistamon ym. vastaavan suomalaisen tuotteisiin. - Anonyymi
Puhdistamo ei ole niin laadukas kuin annetaan ymmärtää ja sama pätee moneen muuhunkin "kotimaiseen" merkkiin. Eikö ketään ihmetytä että jos nuo tuotteet oikeasti olisivat niin hyviä kuin mainostetaan niin miksi niitä ei myydä ulkomailla vaan ainoastaan Suomessa?
- Anonyymi
Ei liity maitohappobakteereihin mitenkään. Sattumaa vain.
- Anonyymi
Olen käyttänyt Puhdistamon molempia maitohappobaketeereja eikä ongelmia ole tullut.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1662800
- 561159
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160957Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....57907- 4859
- 83787
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.173780Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e180727Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.205695- 6684
- 59666
- 53657
- 67646
- 55608
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21588Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?125563Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66549Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32538- 34527
- 55508