puhdistamo maitohappobakteeri

Anonyymi

Otin puhdistamo maitohappobakteeria. Vatsa ollut 2 päivää täysin sekaisin ja kerran on oksennuskin tullut. Muutenkin huono etova olo. Onko muilla maitohappobakteereista samoja kokemuksia ja kauanko tämä kestää? Ensimmäinen ja viimeinen kerta kun maitohappobakteeria kokeilen.

4

2763

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      maitohappobakteereista ei pitäisi tulla koskaan mitään tuntemuksia.

      Itse en luota Puhdistamon ym. vastaavan suomalaisen tuotteisiin.

    • Anonyymi

      Puhdistamo ei ole niin laadukas kuin annetaan ymmärtää ja sama pätee moneen muuhunkin "kotimaiseen" merkkiin. Eikö ketään ihmetytä että jos nuo tuotteet oikeasti olisivat niin hyviä kuin mainostetaan niin miksi niitä ei myydä ulkomailla vaan ainoastaan Suomessa?

    • Anonyymi

      Ei liity maitohappobakteereihin mitenkään. Sattumaa vain.

    • Anonyymi

      Olen käyttänyt Puhdistamon molempia maitohappobaketeereja eikä ongelmia ole tullut.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      176
      11185
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      54
      5328
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2555
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      37
      2256
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1771
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      43
      1675
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1310
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      36
      1265
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1076
    10. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      105
      1001
    Aihe