Viime viikonloppuna Jyväskylässä.
Mihin havainnot näistä muiden ihmisen turvallisuuden törkeällä tavalla vaarantavista sirkustemppumotoristeista kannattaa ilmoittaa?
Nyt kun tarkemmin ajattelen niin saattoi kyllä olla myös Toyota enkä ole kaupungistakaan enää ihan niin varma. Oli ehkä muuten sittenkin Kuopio, mutta sehän on ihan siinä lähellä.
Näin Skodan joka uhkaavasti ajoi sirkustemppumotoristeja kohti!
5
139
Vastaukset
- Anonyymi
Skodistit on kateellisia tojotisteille. Kummatkin niistä on kateellisia street trashille kun ne saa aina pillua isotissisimmiltä muijilta.
- Anonyymi
En tiedä mikä on street trash, mutta saavathan elinkautisvangitkin paljon rakkauskirjeitä vankilaan. Kukaan tuskin on heille kateellinen. Kertoo enemmänkin karua kieltään näistä naisista.
- Anonyymi
Ei kai kukaan ole kateellinen noin tyhmille motoristeille jotka leikkivät kuin polkupyörillä pikkupojat. Pesää ei noilla lapsellisilla tempuilla irtoa, se on varmaa.
- Anonyymi
Street trashillä voi nousta keula mutta siihen se sitten jääkin.
- Anonyymi
Ilmoita vaikka äidillesi samalla kun pyydät kaakaota.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17422333Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant759532Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297510Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va816350SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1826000Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot385007HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084656Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014406Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo902113Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k821399