Onko kellään tietoa järjestetäänkö tänä vuonna erotiikka messuja?
Sexhibition 2022
5
7942
Vastaukset
- Anonyymi
Heidän Facebook-sivulleen oli ilmestynyt tieto: "sEXHIBITION- erotiikkamessut 30-vuotta, Helsingin Kaapelitehtaalla pe-la 28.10-29.10. 2022.
Uudet nettisivut aukeavat tuota pikaa. Sitä mukaa, kun artistibuukkaukset etenee, infoamme ohjelmasta sekä uusilla nettisivuillamme, että somessa!
Nähdään syksyllä pitkän tauon jälkeen!"
https://www.facebook.com/groups/35926719511 - Anonyymi
Kultarannassa
- Anonyymi
kyllä
- Anonyymi
En ymmärrä kyllä moisia messuja ja livepornoesityksiä...sitä niittää mitä kylvää ..tuliko paha mieli, voi voi..
- Anonyymi
Joo oli kuulemma sellaiset...vapaa ehtoiset ei jonkun väittämänä ymmärtäneet että lavalla on seksi akteja vaikka siitä heille sanottiin suoraan etukäteen..Kaikki eivät ilmeisesti nykyään ymmärrä asioita mitä heille sanotaan ja mitä he nåkevät muutenkin yms?..Ehkä seksimessuille tulee joskus sitten puhallus ovelle ettei yli 1 promilliset pääse sisään messuille..?ja varmaan ehkä joku huumetestikin sitten kenties että pääsee sisälle?hah hah haa..?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain38112556Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2675508Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2254025Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö2542947Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov192050Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi191884Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina167963Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!273915No kolahtaako kukaan
Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak74812Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa59783