Onko kellään tietoa järjestetäänkö tänä vuonna erotiikka messuja?
Sexhibition 2022
5
7975
Vastaukset
- Anonyymi
Heidän Facebook-sivulleen oli ilmestynyt tieto: "sEXHIBITION- erotiikkamessut 30-vuotta, Helsingin Kaapelitehtaalla pe-la 28.10-29.10. 2022.
Uudet nettisivut aukeavat tuota pikaa. Sitä mukaa, kun artistibuukkaukset etenee, infoamme ohjelmasta sekä uusilla nettisivuillamme, että somessa!
Nähdään syksyllä pitkän tauon jälkeen!"
https://www.facebook.com/groups/35926719511 - Anonyymi
Kultarannassa
- Anonyymi
kyllä
- Anonyymi
En ymmärrä kyllä moisia messuja ja livepornoesityksiä...sitä niittää mitä kylvää ..tuliko paha mieli, voi voi..
- Anonyymi
Joo oli kuulemma sellaiset...vapaa ehtoiset ei jonkun väittämänä ymmärtäneet että lavalla on seksi akteja vaikka siitä heille sanottiin suoraan etukäteen..Kaikki eivät ilmeisesti nykyään ymmärrä asioita mitä heille sanotaan ja mitä he nåkevät muutenkin yms?..Ehkä seksimessuille tulee joskus sitten puhallus ovelle ettei yli 1 promilliset pääse sisään messuille..?ja varmaan ehkä joku huumetestikin sitten kenties että pääsee sisälle?hah hah haa..?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982757Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20859Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93830Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka292827Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719