Joutuivat Helvettiin. Perkele antoi heille luvan veioä kerran käydä kotimaassaan. Heidän piti tuoda mukanaan ko. man tyypillisin hedelmä. Ranskalainen toi viinirypäleen. Piru työnsi sen hänen perseeseensä. Saksalainen tuli perunu mukanaan. Saatnan työnsi senkin perseeseen skasaliselle, mutta ihmetteli, kun tämä nauroi. Näetkö mitä tuolla venälisellä on mukanaan? Näenhän minä, etthänellä on arbuusi.
RANSKALAINEN SKASALAINE JA VENÄLÄINEN
0
438
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 813137
- 751281
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1631181Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103961Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310932- 43839
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78825Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124815- 92794