En ymmärrä miksi ihmiset edelleen napsii itselleen tatuointeja mukamas esittääkseen jotain tai leimoilla olisi joku isompikin tarkoitus.
Kiva sitten hoitokodissa käpytellä tatskat roikkuen ja armoton vitutus päällä. Toki niitä voi poistella laserilla , mutta miksi?
Minun mielestä lähinnä säälittäviä. Kuka on tutkinut oikeasti ettei tatuointiväreistä leviä kroppaan myrkkyjä ja hampaat tippuu suusta.
Myöskin naisen on mukava tarjota pikku muksulle tissiä jossa lukee jotain hölmöä söherrystä.
Väitän ettei kukaan ota niitä harkinnan päätteeksi vaan kun kaverillakin on tai muuta skeidaa.
tatuoinnit ja ikääntyminen
6
842
Vastaukset
- Anonyymi
Heikko itsetunto ja syvä mitättöyyden tunne on syy, miksi tatuointi otetaan, tällöin henkilö kuvittelee olevansa ns, varmepi ja joissakin tapauksissa jopa " kovempi...
- Anonyymi
On kyllä ihan kamalia
- Anonyymi
Näin se on. Ja kun tunnin puhut hevosen kanssa ymmärrät vähitellen ettei se LSD ollutkaan mun juttu.
- Anonyymi
Itse pidän tatuoinneista. En ota niitä siksi että esittäisin jotain tai että niillä pitäisi olla joku tarkoitus. Se että ne vanhana roikkuu niin ei oikeestaan kiinnosta pätkääkään. Roikkuu siinä moni muukin asia mikä saattaa vituttaa.
- Anonyymi
Mitä enempi kuvia,sen kovempi jätkä!!silti käyn äidillä syömässä ja asun vuokra kämpässä.
- Anonyymi
Mitä vitt%a se sulle kuuluu ja onko se sulta pois...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä741359Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2431249Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1511061Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2541032- 51755
- 64714
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em62707Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui39688Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44651- 30607