Jesse

Eli mikä olisi hyvä kolmas nimi vielä Jesse Mikaelille? itse en keksi oikeen mikä passaisi ja kolmannen nimen vielä haluaisin.
5583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

James.

Äänestä

Orate?

Äänestä

Jesse Mikael
Joonatan
Viljami
Eemeli
Elmeri
Samuli
Mainio
Aukusti
Sakari
Kristian
Benjamin

oma suosikkini olisi Joonatan,mitä mieltä olit
näistä ehdotuksista,miellyttikö mikään?

Äänestä

Jesse-nimi on taas amerikkalaisuuden matkimista; eikö parempaa löydy?

Äänestä
  • varmaan sua pitäs hirvenä liikuttaa et mistä se nimi tulee?!? Kyselin kolmatta nimeä siihen, EN mielipidettä Jesse nimestä, jos et ymmäränyt..
    ----------------------------------------------
    Tykkäsin muuten siitä kristian nimestä tuossa listassa ja juuri tuosta mistä itsekin pidit :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikael kirjoitti:

Eli mikä olisi hyvä kolmas nimi vielä Jesse Mikaelille? itse en keksi oikeen mikä passaisi ja kolmannen nimen vielä haluaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu