Miksi Perhossa pitää olla niin tavattoman hidas mobiililaajakaista, puhelimella netin selaaminen on usein täyttä tuskaa kun yksinkertaisimpienkin sivujen aukeamista saa odotella tuskastumiseen asti. Muualla sivut aukeaa saman tien ja uutisklipit pyörii katkotta.
Huonot nettiyhteydet
7
1007
Vastaukset
- Anonyymi
onks sulla eliasan liittymä? Se ei pelaa täällä kunnolla, sanokoon operaattori mitä hyvänsä. Mulla telia ja toimii tosi hyvin.
- Anonyymi
toimiiko perhossa dna:n liittymä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
toimiiko perhossa dna:n liittymä.
Riippuu paikasta. Meillä toimii Elisa parhaiten ,hyvin siis. DNA huonosti. Sonerasta ei tietoa.
- Anonyymi
Jos luopuisit mobiilista ja hankkisit varmemman vaihtoehdon. Toimii!
- Anonyymi
Jos liittyy valokuituun, niin kannattaa lukea sopimusedoista, että kuinka moniksi vuosiksi sitoutuu maksamaan kuukausimaksut, vaikka joutuisi vaihatamaan paikkakuntaa tms. Monilla yrityksillä sitoutumisaika on vuosia. Sopimuksen yksipuolinen irtisanominen lienee aika kallista.
- Anonyymi
Miksi S24/Perho:ssa on aina valitusta? Mitään hyvää ei kommenteissa. Jos mobiililiittymä on umpisurkea niin operaattori vaihtoon ja sillä siisti.
- Anonyymi
Perholaiset pääosin pessimistejä. Mottona ” pessimisti ei pety”.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5008685Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1295968Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3425040Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli594677Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s744226Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1663993SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1723828- 911788
- 1001323
- 47929