Galluppi - Noudatatteko taloyhtiön hiljaisuutta?
Vastaukset 7
- Anonyymi
Noudatin aikaisemmin, en enää. Ei tarvitse noudattaa, jos muutkaan asukkaat eivät noudata. Toisessa keskustelussa sanottiin, että saa peittää naapurista tulevan häiritsevän metelin omalla metelillä.
- Anonyymi
Hölmö.
- Anonyymi
Venäläiset ja Virlaiset saavat elää kuin siat pellossa!
- Anonyymi
Noudatan, entä sinä?
- Anonyymi
Kyllä.
- Anonyymi
En. Lähden töihin aamuyöstä. Laitan mikrossa sitä ennen kahvit. Ja lrmmikille ruuan,käyn vessassa. Ja toki sukkasillani kävelen noita tehdessä kotona.
Kaksi ovea sulkeutuu kun menen,ja avaan ja suljen vielä pyörävaraston oven.- Anonyymi
Nuo on normaaleja asumisen ääniä. Metelöintion tietysti asia erikseen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 138866
Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.
Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?83708- 58676
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha82646Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät55571Hyvää yötä
Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!26553Kuhan lie kuollu auto-onnettomuudessa kylillä?
Joku nuorimies löytyny kuolleena kylän liepeillä ulos ajetusta autosta.Kenen poikahan lienee?3487- 152471
Missähän pöytäkirja viipyy, taas?
Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett41464- 42459