Galluppi - Noudatatteko taloyhtiön hiljaisuutta?
Vastaukset 7
- Anonyymi
Noudatin aikaisemmin, en enää. Ei tarvitse noudattaa, jos muutkaan asukkaat eivät noudata. Toisessa keskustelussa sanottiin, että saa peittää naapurista tulevan häiritsevän metelin omalla metelillä.
- Anonyymi
Hölmö.
- Anonyymi
Venäläiset ja Virlaiset saavat elää kuin siat pellossa!
- Anonyymi
Noudatan, entä sinä?
- Anonyymi
Kyllä.
- Anonyymi
En. Lähden töihin aamuyöstä. Laitan mikrossa sitä ennen kahvit. Ja lrmmikille ruuan,käyn vessassa. Ja toki sukkasillani kävelen noita tehdessä kotona.
Kaksi ovea sulkeutuu kun menen,ja avaan ja suljen vielä pyörävaraston oven.- Anonyymi
Nuo on normaaleja asumisen ääniä. Metelöintion tietysti asia erikseen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja3031250Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3111221Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔50968- 89951
- 106909
- 101899
- 111752
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh14638- 64588
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh3587