1PN34 tähtäin

Anonyymi

Mistä meikäläinen voisi saada yhden kyseisen tähtäimen järkevään hintaan? Varusteleka ylihinnoittaa naurettavalla määrällä, kun kerran muutamia vuosia sitten järkeviin hintoihin sai.

4

308

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ootko Torista katsonut Metsastys- optiikka- osuma

      • Anonyymi

        Tori ja huuto kammattu läpi. Huudosta löytyi yksi mutta huutokauppa loppui juuri silloin kun en pystynyt korottaa ja joku toinen nappasi 60€


    • Anonyymi

      Aika maailmanlopun laite. Jos et ole keräilytarkoituksessa hankkimassa, niin kehoitan etsimään gen1 tason vastaavia länsipelejä. Ovat toiminnaltaan ja kooltaan ihan toiselta planeetalta.

    • Anonyymi

      Et kertonut mikä on mielestäsi kohtuullinen hinta?
      Oletko gooklettanut missä hinnoissa nuo maailmalla liikkuvat? Jos et, niin gookleta. Huomaat lekan hinnan olevan varsin kohtuullinen.
      Kaikki tavarat kannattaa hankkia silloin kun niitä pyörii myynnissä niin paljon, ettei niitä kukaan halua. Kun määrä sitten vähenee alkaa myyjän markkinat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      436
      6347
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      125
      3659
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      95
      2439
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      25
      1909
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      111
      1271
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      84
      1245
    7. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      63
      1065
    8. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      62
      1048
    9. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      76
      950
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      43
      941
    Aihe