Näistä joku IL jo ennakkotiedotti.
Mm. yksi asukkaista on "seksityöläinen".
Että tätä tasoa, tämäkin tuleva syksy.
Jo aiemmilla kausilla tällaiset, alatyyliset "seksuaaliterapeutit" saivat voimaan pahoin, poistumaan kanavalta.
Sisulla aion katsoa sunnuntain ohjelman, mutta kiinnostaako enempi?
Miksi BB:tä yleensäkin pitäisi katsoa? No, ehkä silloin jos muu ohjelmisto on vieläkin tyhjänpäiväisempää.
Odottakaamme kärsivällisesti. Ylihuomenna tämä mahd. kolmen kuukauden kärsimys taas käynnistyy.
BB:n tulevia asukkaita
11
245
Vastaukset
- Anonyymi
Kurikasta...
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17542957/kaviko-kary-tulevalle-bb-asukkaalle- Anonyymi
Ai tuommoinen? Kuka / mikä hän on?
Itse kun en seuraa julkimoita. Seiska ei kuulu lukemistooni, paitsi äkkinäisen marginaalitiedon hankinnassa. Linkin takana on mainittu E. Vikman...
No, ainakin on määrätietoisen miehen näköinen.
- Anonyymi
Ne ainaiset kiintiöheppelit oksettaa.
- Anonyymi
voi jeesus
- Anonyymi
Joka paikassa noita horoja pitääkin mainostaa, iltalehdissäkin vähän väliä kehuskelevat miten paljon hankkivat. Samanlaisia horoja ovat mitkä yrittää viedä mieheiltä rahat avioliitossa, avioehto pitäisi olla autommaatisesti ellei halua lahjoittaa rahojaan. En maksaisi ikinä centtiäkään horoille, halveksuttavin ammatti.
- Anonyymi
Tämä todellakin kertoo suomalaisten uutismedioiden keinot ja tason.
- Anonyymi
Taas iltalehdessä mainostavat miten akat maksattaa miehillä rasvaimunsa ja silikonit, toivottavasti mätänevät.
https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000009037085.html - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taas iltalehdessä mainostavat miten akat maksattaa miehillä rasvaimunsa ja silikonit, toivottavasti mätänevät.
https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000009037085.htmlPedofilian ja insesti -fantasioinnin kaunistellumpi ja selitellympi muoto.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taas iltalehdessä mainostavat miten akat maksattaa miehillä rasvaimunsa ja silikonit, toivottavasti mätänevät.
https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000009037085.htmlMainostavat ettei kannata tehdä tehdä rehellist' työtä hoitsuina tai teollisuudessa kun horoilemalla hankkii enemmän. Hoitsutkin verranneet mitä saisivat horoilemalla, ovat silloin väärässä ammatissa ja horoina eivät saa muutaman vuoden päästä edes kaljarahpja.
- Anonyymi
Totta sinne valitaan eri persoonia ym. Ei tulisi mitään jos samantyylisiä. Ei koskaan missään tule olemaan niin etteikö joku jotain ärsyttäisi, paitsi ( tulevassa )
No se on toinen juttu ! No tähän että näkyy puolile päivile makuuttamista alkaa taas olemaan ? ! - Anonyymi
Kansan vaihto on jo pitkällä..
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746364MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415438Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.624279NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun764159Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja673901Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.771254- 3281105
- 601070
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?32890Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62831