Ei vaan jaksa transua, se on kuin putoushahmo. 203cm pitkä "tyttö". koominen tyyppi. Ja tuula puhuu vaikka ei ole asiaa. En jaksa sellaisia ihmisiä jotka puhuvat vailla ilman mitään asiaa. Jatkuvaa jankutusta, puuduttavaa ja ahdistavaa...
Tuula ja transu pois ekoina
10
687
Vastaukset
- Anonyymi
Ransu ja Laura ulos. Tuijottavat tyhjään kokoajan.
- Anonyymi
Laura on mykkä. Ei vaan muistanut ilmoittaa tuotannolle..
- Anonyymi
Tuo transu pelle joutaa pois ,ei mitään annettavaa koikkelehtii kuin jokin h siellä .
- Anonyymi
H hän myöskin on.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
H hän myöskin on.
Jep, sanoi itse, Että myy itseään. . Ja vieläpä ylpeili tällä asialla..
- Anonyymi
Vaadin valaita tilalle ,mieluiten siideri valaita
- Anonyymi
Koosteessa ei ole sen kummemmin häirinnyt, tekee vaan itsestään pellen, mutta typerää että noita transuja pitää esitellä joka paikassa ja jopa horoilusta yrittää tehdä normaalia. Laiskat akat ja transut oikeisiin töihin.
- Anonyymi
Tuula on kuin lipevä ja petollinen evankelista.
- Anonyymi
Mautonta kieroilua, esittävät kaveria ja myhäilevät tyytyväisinä kun saavat "kaverin" pois. Ei kannata ainakaan omia rahoja tuhlata äänestyksiin.
- Anonyymi
Tuula on teeskentelijä. Siis niin teennäinen ja ärsyttävä muija. 59v ja on olevinaan niin nuori. ja nuorekas. No hän nyt vaan ei ole. Hän on vain todella ärsyttävä !!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain17410688Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8510179Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2325619Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1784448- 1712925
Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1262914L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin381726Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981318Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61170Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161094