on onononhoooooooooooooo

TOYOTAN MAALIKALVON PAKSUUS 80 MIKRONIA POHJASSA 10 MIKRONIA MASSAUS PUUTTUU TOYOTAN TOIMESTA KOKONAAN.NÄIN.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä merkitystä on maalin paksuudella. Toyotat eivät ruostu juuri lainkaan. Ne on kaksikymppisinä vielä ruosteettomia ja tekniikaltaan ne ovat lähes ikuisia.

Äänestä

Eihän Toyota tarvitse mitään massauksia ja ohut maalikin riittää mainiosti Japanissa ne muutamat vuodet kunnes auto romutetaan.

Äänestä
  • Juuri näin. Sen sijaan sinä joudut ajelemaan niillä saksasta tuoduilla mittari ruuvatuilla loppuun ajetuilla pimmereillä koko lopun ikäsi, koska sinulla ei tule koskaan olemaan varaa johonkin uuteen ihailemaasi saksalaiseen kikottimeen! 😆

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

TOYOTAN MAALIKALVON PAKSUUS 80 MIKRONIA POHJASSA 10 MIKRONIA MASSAUS PUUTTUU TOYOTAN TOIMESTA KOKONAAN.NÄIN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu