Ne yksinkertaiset ja köyhät luuserit luulevat edelleenkin kännykkä lelukameroita oikeiksi kameroiksi. Ehkä se johtuu siitä, että niiden raukkojen vähäiset rahat eivät riitä oikeiden kameroiden ja objektiivien ostamiseen.
.
Keskenkasvuiset kakarat ovat vasemman jalan saapastakin tyhmempiä
6
80
Vastaukset
- Anonyymi
Onko pussihousut taas täynnä? Tyhjennä välillä.
- Anonyymi
Joko tiedät että Samsung EI OLE japanilainen yhtiö?
Entä joko tiedät että Etelä-Korean kansalaista sanotaan eteläkorealaiseksi eikä suinkaan etelä-korealaiseksi?
Ja joko tiedät että sinä ja muut kaltaisesi vainajista kiinnostuneet ovat nekrofiilejä eikä negrofiilejä?
Tuskinpa tiedät noita asioita vieläkään ja se johtuu siitä, että olet täysin kouluttamaton tyhmä ja yksinkertainen keskenkasvuinen räkänokka.
- Anonyymi
Mutta oikean jalan saappaan mielestä kännykkäkamerat ovat tarpeeksi hyviä laadukkaaseen valokuvaukseen.
- Anonyymi
Vasemman jalan saapas on nyt kovin loukkaantunut.
- Anonyymi
Mikä geenivirhe teki sinusta tuollaisen? Uskomatonta, millaisia olentoja voikaan olla olemassa. Hae ihmeessä apua vaikkakin sinun tapauksessa se taitaa olla hyödytöntä.
- Anonyymi
Jep, tyypillä on kyllä jäätävän monomaaninen katsantokanta. Ns. pitsinnyplääjäainesta... Sopisi fanaattisuudessaan hyvin vaikkapa jehovan todistajaksi tai erään nimeltä mainitsemattoman oikeistopopulistisen puolueen paikallisosaston lobbariksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522175
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3411413Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.961397- 1681291
- 681071
- 35978
Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59930Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31929Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta27862Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46849