tarttisin apua pääsemään eroon liiallisista sirkoista! mulla oli kesän alussa 3 isoa sirkkaa, jotka kuolovat ajan myötä, nyt minulla on 2 uutta isoa kasvanutta sirkkaa yli 10 pikki sirkkaa! miten pääsen eroon pienistä tai sitten kokonaan munista? pitääkö luopua kaikista, ettei tarvitse alkaa tappamaan sirkkoja?
Liikaa sirkkoja
Anonyymi
2
317
Vastaukset
- Anonyymi
Kysy eläinkaupasta, ottaisivatko eläväksi ravinnoksi muille pikkueläimille tai sitten lemmikeiksi myyntiin. Selvitä kuinka jatkossa voi sirkkaongelman estää.
Harjoittele hyppyjäsi ja liikkeitäsi tullaksesi tarkemmaksi ja tehokkaammaksi. https://run3online.pro
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.876030Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3215454Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie514799Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3153691Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.22255Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1362162Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1011264- 8972
- 159882
- 56743