Solovair maiharit

Anonyymi

Tässä tuli huomattua 20 v jäljessä, että Dr. Martenssien valmistus on ulkoistettu Aasiaan. Löysin tilalle Solovair merkin, jota edelleen tehdään briteissä. Tilasin kys. buutsit saksalaisesta ABOUT YOU verkkokaupasta, mutta huomasin myöhemmin solovairsuomi.com nimisen saitin, josta samat olisi saanut puolet halvemmalla 😮 Onko kokemuksia tuolta tilaamisesta ? Oudoksutti, kun muka kaikkia malleja ja jopa joka kokoa on saatavilla ja tosiaan puolella hinnalla. Maksu vain luottokorteilla. Missä paypal ja verkkomaksut ? En uskaltanut tilata. Kokemuksia ?

6

6670

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Tilasin, tavara ei lähtenyt matkaan. ”Payment fail” lukee tilauksessa. Raha kyllä kelpasi… onneksi sentää otin luotolla. Nyt selvitys päällä saako rahoja takasin.

      • Anonyymi

        Onko tää selvinnyt vielä? Nimim. tein tyhmästi ja tilasin 🫠


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko tää selvinnyt vielä? Nimim. tein tyhmästi ja tilasin 🫠

        Tilasin sivustolta myös tyhmänä, minun tilauksessa luki payment success. Onko kummankaan tilauksesta kuulunut mitään?


    • Anonyymi

      Tilasin solovairit sieltä solovair suomi sivustolta. Raha kelpasi mut ei tullut lähetystä. Tänää oli tullu raha takaisin tilille ilman mitään spostia tai muuta ilmoitusta. Maksaja Oli dragonianmusic.
      Ja kyllä,oli liinaaaa hyvää ollkseen totta. Nyt uksta tilaamaan oikeestaan sivustolta.

    • Anonyymi

      Kysyin joskus Solovair:n aspasta näistä Suomi-sivustoista ja vastasivat, että ovat kaikki huijausta. Solovairilla on vain se yksi englannin kielinen sivusto, minkä kautta voi tilata.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      29
      3478
    2. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      97
      3216
    3. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      3044
    4. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      80
      3027
    5. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      54
      2915
    6. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      86
      2688
    7. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      35
      2500
    8. Mikä on luonteesi parhain ominaisuus

      ja mikä huonoin?
      Ikävä
      57
      2361
    9. Satuit vain olemaan

      Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se
      Ikävä
      43
      2245
    10. Vieläkö toivot, että kuulisit

      Minusta? Vai suutuitko kun en pystynyt vastaamaan sinulle?
      Ikävä
      88
      2012
    Aihe