Solovair maiharit

Anonyymi

Tässä tuli huomattua 20 v jäljessä, että Dr. Martenssien valmistus on ulkoistettu Aasiaan. Löysin tilalle Solovair merkin, jota edelleen tehdään briteissä. Tilasin kys. buutsit saksalaisesta ABOUT YOU verkkokaupasta, mutta huomasin myöhemmin solovairsuomi.com nimisen saitin, josta samat olisi saanut puolet halvemmalla 😮 Onko kokemuksia tuolta tilaamisesta ? Oudoksutti, kun muka kaikkia malleja ja jopa joka kokoa on saatavilla ja tosiaan puolella hinnalla. Maksu vain luottokorteilla. Missä paypal ja verkkomaksut ? En uskaltanut tilata. Kokemuksia ?

6

7210

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Tilasin, tavara ei lähtenyt matkaan. ”Payment fail” lukee tilauksessa. Raha kyllä kelpasi… onneksi sentää otin luotolla. Nyt selvitys päällä saako rahoja takasin.

      • Anonyymi

        Onko tää selvinnyt vielä? Nimim. tein tyhmästi ja tilasin 🫠


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko tää selvinnyt vielä? Nimim. tein tyhmästi ja tilasin 🫠

        Tilasin sivustolta myös tyhmänä, minun tilauksessa luki payment success. Onko kummankaan tilauksesta kuulunut mitään?


    • Anonyymi

      Tilasin solovairit sieltä solovair suomi sivustolta. Raha kelpasi mut ei tullut lähetystä. Tänää oli tullu raha takaisin tilille ilman mitään spostia tai muuta ilmoitusta. Maksaja Oli dragonianmusic.
      Ja kyllä,oli liinaaaa hyvää ollkseen totta. Nyt uksta tilaamaan oikeestaan sivustolta.

    • Anonyymi

      Kysyin joskus Solovair:n aspasta näistä Suomi-sivustoista ja vastasivat, että ovat kaikki huijausta. Solovairilla on vain se yksi englannin kielinen sivusto, minkä kautta voi tilata.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      112
      7787
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      131
      3133
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      161
      2015
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      80
      1769
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      146
      1642
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      180
      1587
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      133
      1234
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      80
      914
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      58
      854
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      53
      804
    Aihe