Ripari ja prometheus-leiri

Oon luultavasti osallistumassa molemmille. Voisitteko jommankumman leireistä käyneet kertoa kokemuksia et millasta oli ja kannattiko mennä
3235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ite käynyt Prometheus leirin ja oli kyl tosi hauskoja kokemuksia,keskusteluja ja pelailua kaverien kanssa.

Äänestä
  • Kiitos vastauksesta :)

    Äänestä

Täällä toinen vastauksia kaipaava! Voisko joku kertoo lisää?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oon luultavasti osallistumassa molemmille. Voisitteko jommankumman leireistä käyneet kertoa kokemuksia et millasta oli ja kannattiko mennä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu