Mies etsii naista ns. solovideoiden ja kuvasarjojen kuvaajaksi

Anonyymi-ap

Olen normaalivartaloinen tai hoikka (ei keskivartalolihavuutta), keski-ikäinen, isokaluinen mies.

Etsin naiskuvaajaa.

Vähän taustaa:

Harrastan eroottisissa e-mail –kirjeenvaihdoissa rohkeitten kuvien ja videoiden lähettämistä naisille, jotka lämpenevät ja nauttivat miehen ns. solovideoista ja -kuvasarjoista. Myönteistä ja jatkamaan kannustavaa palautetta on tullut, sekä tiedusteluja, olisiko lisää videoita ja kuvia odotettavissa, kun tähänastiset ovat olleet joidenkin mielestä ”hot”: sosiaalista tilausta on olemassa.

Tarkoitukseni on myös koota erinäisiä kokoelmia hosting-palvelun kansioihin, joiden linkkejä voin lähettää vastaanottohalukkaille naisille.

Tähän tarvitsisin itsestäni lisää rohkeita kuvia ja erityisesti videoita.

Kyse on kaikenlaisista tavallisista, sydäntä tykyttävän rohkeista kuvista ja videoista, joissa ”valmistelen” ja vien ”omavaraistalouden” jaloon loppuun asti eri tilanteissa; makuulta ja istualta; kauluspaita päällä avoimena; kylpytakissa; kesällä ehkä aurinkotuolissa ulkona ym, aina ilman naamiota.

Ei fetishejä, erikoisuuksia eikä välineitä.

Etsin kuvaajaksi kiinnostunutta naista.

Jos nyt Sinä, eroottisesta kuvauksesta kiinnostunut / nauttiva nainen luet tämän, niin:

Saat tietysti työstäsi pienen / kohtuullisen palkkion. Paljonko pyytäisit esim. viikon kuvauksista? Entä kahden? Yhtenä päivänä ei ehdi kaikkea.

Sinun ei tarvitse olla ammatti- tai harrastajakuvaaja, eikä Sinulla tarvitse olla aikaisempaa kokemusta: minä opastan lyhyesti.

Kiinnostunutta amatööriä tai vasta-alkajaa siis lähinnä etsin.

Iälläsi ei ole muuten merkitystä, kunhan olet yli 18-vuotias: voit olla huomattavasti vanhempikin, vaikka iäkäskin.

Jos haluat, voit ottaa ystävättäriäsi mukaan seuraksesi ja rohkaisuksesi.

Kuvia ja videoita ei tarvitse jälkikäsitellä mitenkään: voin itse tehdä kaiken tarvittavan editointiohjelmilla. Kyse on siis vain helposta ja nopeasta ”purkituksesta” osana päivästä tai iltaisin, niin että ehdit tehdä myös muita töitä joka päivä: aivan kuten aikaisempienkin kuvaajien kanssa teimme.

Paikkana voisi olla esim. hotelli, vuokramökki tai -huone tai jokin muu.

Tai voisiko hankkeen ehkä tehdä Sinun luonasi? Itselläni on runsaasti mustaa kangasta, joilla voi peittää seinät jotta ympäristöä ei voi tunnistaa sekä päiväpeitteitä ym. niin ettei mitään tekstiilejä tarvitse myöhemmin pestä.

Samoin minulla on kaikki muu tarvittava; soveltuvat kamerat, retkeilypatja, lakanoita, säädettävä toimisto- / tietokonetuoli ym. niin että Sinun ei tarvitse tehdä muuta kuin kuvata muutaman metrin etäisyydeltä hiukan liikkuen, niin että etenkin videoihin tulee hieman elävän kuvauksen tunnelmaa, toisin kuin telineellä kuvatuissa.

Tietysti lisäarvoa toisi, jos videoilla kuuluisi taustalta radiosta tai televisiosta kantautuvaa suomen kieltä – todisteeksi, ettei videoita ole hankittu ulkomaalaiselta kaupalliselta sivulta, vaan ne ovat omia - ja jotta suomenkielinen puhe myös luo kotoisaa ja intiimiä tunnelmaa.

Tai ehkä Sinulla on jokin työhuone, toimisto tms?

Majoituksen itselleni etsin muualta.

Voit olla missä / mistä vain, koska voin liikkua autollani minne tahansa, eikä pitkäkään välimatka haittaa.

Ilmoittele itsestäsi e-mailina tai puhelimella.

Vastaan puhelimeen aina kun voin puhua vapaasti. Muussa tapauksessa kysyn tekstiviestinä, milloin voin soittaa takaisin, jos numero näkyy. Vastaan myös näkymättömiin numeroihin ja pre-paideihin.

Tärkein elementti on, että kuvaaminen on Sinulle tunteita ylentävää ja nautinnollista: että Sinua sykähdyttää ja kuumottaa kuvaustilanteen rohkeus ja intiimiys, ja että nautit siitä, niin että tilanteen erottinen jännitteisyys välittyy katsojille itse videoissakin.

Terveisin nimim. ”Privazia” ;

[email protected]

Puh. 046 – 621 8932.

Ei miehille.

0

413

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Moikka rakas

        Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa
        Ikävä
        59
        14122
      2. HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?

        https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa
        Maailman menoa
        214
        2164
      3. Mitä tapahtunut

        Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?
        Kankaanpää
        19
        1809
      4. Gallup: kaivattusi syntymävuosi

        Minä vuonna kaipaamasi henkilö on syntynyt?
        Ikävä
        118
        1561
      5. Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan

        Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.
        Maailman menoa
        126
        1400
      6. Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?

        Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon
        Maailman menoa
        340
        1290
      7. Jos tämän vaan sulkee ja avaa 5 vuoden päästä

        Täällä on luultavasti edelleen näitä ihan samoja juttuja. On kuin kauniit ja rohkeat samat jutut junnaa. Heips. 👋🏻 E
        Ikävä
        10
        1103
      8. Missäpäin,,,

        Lapuaa tapettu ihminen viime yönä ? Hurjaa touhua nykymeno täällä...
        Lapua
        12
        965
      9. Onko PS kaaoksessa?

        Kuinka pahasti kulissit heiluu? Tulenarka aihe? Kyllähän vaalitappio toisensa jälkeen on vakava paikka, mutta jospa P
        Perussuomalaiset
        73
        886
      10. Mitähän ne katseet merkitsee

        Kun et saa sanaa suustasi.
        Ikävä
        99
        773
      Aihe