50cent on musiikkia paskimmillaan. Sitä ei tarvitse edes perustella.
Vastaukset 5
- Pumppi N
Lähden Karkkikauppaan tuon hemmon kanssa ja nautin sitten. Olivia ei muuten tule mukaan!
- J.M.O
50 cent ja g-unit on parasta musiikkia mitä on!
- pikkuhoppari90
mä kyl haluisin perustelut tost! Ite varmaa oot vannoutunut hevari..? Tai sit joku teinix joka ei ymmärrä mistää mitää..!
- Fiffweli
Niin! Perustelut! Grah.
- h0pp4ri
sitä ei tarvitse sinusta perustella koska sinulla ei ole mitään perusteita oot vaa tollane teinix jota nyt vaa huvitti laittaa just tollane suomalaisen tyypinen komma "en tiedä asiasta mitään joten sen on pakko olla aivan paska"sano joku suomalainen artisti joka on tällä hetkellä häntä kuuluisampi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791416
- 851283
- 1041028
- 48859
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40753Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7606Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30566Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44532Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520