Asukkaat ovat helpottuneita kun pääsivät ylimielisestä omahyväisestä narsisti kirsistä eroon. Kirsi sai 13 häätöpistettä, ja se tuntuu ihanalta. On niin kiva ja hyvä asia kun siitä päästiin eroon. Ihmiset vapautuivat. Ja seuraavaksi sitten pirullinen kuulustelija tuula ulos !! Se on täysin pimee.
Vapautunut tunnelma narsisti kirsin putoamisen jälkeen.
8
145
Vastaukset
- Anonyymi
Kirsi oli narsisti ja kontrollifriikki. Valvoi ja tarkkaili muita koko ajan. Ja hänen piti tietää kaikesta kaikki, ja määrätä. minä minä minä tyyppi oikeen pahimmasta päästä. Onneksi se saatiin ulos.
- Anonyymi
Hyvä!! Tuon nuuskamuikkusen juuri halusinkin ulos!! Kuvottava päsmäri! 👍
- Anonyymi
Te ette kenties usko nk. henkimaailmaan, enkeleihin ja myös ihmisiin tulleisiin ja heissä vaikuttaviin demoneihin. Itselläni on tällaisista kokemuksia.
Näin jo esittelyvideolla yhdellä silmäyksellä tuon kaiken, mistä täälläkin on nyt eri henkilöiden kohdalla valitettu. Käsittääkseni Kirsi oli (on) noita. Tämän suuntaisesti hän itse itseään esittelikin.
Tällaisessa henkilössä vaikuttavat negatiiviset voimat yleensä luovat tuollaisen ilmapiirin kuin mitä täällä on hänestä ja "hänen palvonnastaan" kuvailtu. Tällainen henkilö kykenee mm. henkisesti "sitomaan" lähellä olevia ikäänkuin omiksi orjikseen. Kun naru katkeaa, silloin moni reagoi itkulla (ehkä ilosta ja vapauden tunteestakin).
On tuolla muutamia muitakin, selvästi erilaisten demonien valtaamia henkilöitä. Mutta: tuohan on BB. Tällaisia ihmisiä on nykypäivänä enemmän ja enemmän.
- Anonyymi
Samaa mieltä
- Anonyymi
Tunnelma talossa kyllä muuttui mutta huonompaan suuntaan. Kaikki ovat surullisia. Uudet kaikki ovat aivan typerää jengiä. Ulos ja äkkiä. Kamala kattaus tällä hetkellä.
- Anonyymi
Kirsiä on kova ikävä. Paras pelaaja ikinä ja tätä porukat eivät kestäneet.
- Anonyymi
Oo jo kirsi hiljaa..
- Anonyymi
Ennemmin nuo karvakädet ulos mitä noita aa**n nu**ijia tuonne otetaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012140Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2971934Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441761Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1041726Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071617- 321351
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941133Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii251092Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671089- 511057