media player

voiko windows media playerilla polttaa mp3 levyjä? jos voi niin miten? minä en saa poltettuo kun tavallisia levyjä.
3264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pitää mennä kattoon kiekkoo,mutta media playerissä
paina f1 niin tulee ohje ja kirjoita ohjeen aiheeksi mp3 niin siellä on selvät ohjeet.Sorry ei nyt ehdi neuvoo !

Äänestä

Ei kai.. tietääkseni

Äänestä

mutta ainakin WMP10:ssä valitset "Tallennus CD-levylle" ja siihen oikeanpuoleiseen kenttään valitset "Data-cd"

Olipa tällä kertaa hankala ongelma. Meni valehtelematta enemmän kuin 3s vastauksen kaivamiseen. Löytyy se muuten siitä WMP:n omasta ohjeestakin.

Eli WMP10:llä pystyy polttamaan mp3 levyn.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttönen kirjoitti:

voiko windows media playerilla polttaa mp3 levyjä? jos voi niin miten? minä en saa poltettuo kun tavallisia levyjä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu