Kannattaako ostaa jordanit Stockx sivulta

Hei onko kellään kokemusta stockx sivulta. Tilaisin sieltä itselleni jordanit ja haluaisin tietää onko se luotettava ja kannattaako tilata😊
3423081
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 34

Vanhimmat

Kuinka isot tullimaksut oli?

Äänestä
  • Oliko asiaa hoitamassa kunnollinen tullimies?

    Äänestä

Tietääkö kukaan onko tuo stockx suomi kusetussivusto?

Äänestä
  • Se missä lukee perässä SUOMI on huijaussivusto

    Äänestä

  • On aito sivu

    Äänestä

Olen käyttänyt jordaneita jo vuosia ja tilannut kymmeniä Stockxilta ja aina on homma toiminut. Nimimerkki Tyytyväinen jordanisti.

Äänestä
  • Onko ollu aitoja?

    Äänestä

  • Onko ollu aitoja?

    Äänestä

👍👍👍

Äänestä

Aivan paskaa tilasin 5kk sitten ja ei vieläkään tullut vittu mitä kusetusta älä edes harkitse sieltä tilaamista paskaa maksoin 600e vittu

Äänestä
  • Tämä on totta itsekkin tilasin eikä tullut

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Tämä on totta itsekkin tilasin eikä tullut

    Oliko ihan digimallia hankkimassa vai perinteistä filmi poikki ratkaisua?

    Äänestä

Tilasin eilen sieltä jordanit

Äänestä
  • Tuliko ne?

    Äänestä

  • Onko jo tullut ?

    Äänestä

Ite tilasin ja tänään tuli sujuvalla toimituksella kotiovelle asti jopa hieman etuajassa, sain maailman ihanimmat jordanit!!🫶🏻 100% luotettava ja suosittelen 🫶🏻

Äänestä
  • onko totta?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    onko totta?

    Saako jordaneilla kuvattua myös videota?

    Äänestä

  • Mitä näistä mun pitäis luottaa ku ite haluaisin air jordan 4 red thunder

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Mitä näistä mun pitäis luottaa ku ite haluaisin air jordan 4 red thunder

    bro kyl stockx on legit :D ne on maailman suurin kenkie resell alusta. mut niil on vaa helvetin moiset feet ja postikulut nii ainaki vuoplugil on 44-45 kokoa nii osta sieltä jos ei haittaa et on tosi vähän käytetyt saat vittuna halvemmal.

    Äänestä

On se

Äänestä

pitäisikö sietä ostaa

Äänestä

On luotettava sivusto. Itse olen tilannut jo 4 paria kenkiä ja aina on tullut perille. Toimitusaika vähän pitkä ja hinnat keskimäärin 10-20€ korkeammalla kuin muualla mutta löytää varmasti juuri ne mitkä haluat ja juuri sen koon.

Äänestä

En kyllä ymmärrä miksi kopiot tehdään tunnistettaviksi. Jotkut tehtaat tekee identtisiäkin kopioita joita ei kopioiksi tunnista mitenkään .
Tiedä sitten mikä on alkuperänen.
Samaa lapsityövoimaa niissä käytetään.

1Äänestä

täällä kyllä tyhmää väkeä elämäni kokonaan kaikki kengät tilannut sieltä aina tullut toimivasti kalleimmat ihan lv kengät että ei kyllä koskaan ollu mitään ongelmaa

Äänestä

Haluaisin tilata sieltä jordanit mutta en tiedä onko ne aitoja, kestäviä ja kuvan mukaisia kun pari kirjoitus virhettä stockx sivuilla

Äänestä

Luultavasti ne on feikit.

Äänestä
  • Siis niillä tulee feikkikuvia? Silloin täyttävät nykypäivän tarpeet!

    Äänestä

oon kattonu sieltä naisten Jordan 1 Mid SE light steel grey kenkiä niin onko ne aidot (Hintaa aatellen)

Äänestä

On kai

Äänestä

Mietin kans tilaisisin sieltä nike tech fleece setin mut onko aito verkkosivusto

Äänestä

Juu

Äänestä

Itsekin olen miettinyt teezy foam runnerien tilaamista niin onko aidot

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hei onko kellään kokemusta stockx sivulta. Tilaisin sieltä itselleni jordanit ja haluaisin tietää onko se luotettava ja kannattaako tilata😊

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu